resim
Derrick Arthur Köhn
Takım:Galatasaray
Mevki:Sol Bek
Yaş:25
Boy:1.80
Uyruk:Almanya
 • 562
  15 nisan 2024 alanyaspor galatasaray maçı'nda da görüldüğü üzere defans yapmak zorunda bırakılmadığı anda seviye atlıyor futbolu.

  barış alper gibi önünde hem top tutup al ver yapabilen, hem de rakibi çıkarmayan bir oyuncuyla birleşince ağır voltran oluşturdular. hani barış'ı durdurmak için içeriyi kapatsalar çizgide kendisini kontrol etmek imkansız. çizgiyi kontrol etmek isteseler, bu sefer de defans-bek arasındaki boşluğa barış hükmediyor. ne kadar etkili olacaklarını zamanla göreceğiz fakat, vaadettikleri hücum potansiyeli ligin bir değil birkaç siklet ötesinde.

  diğer yandan bu kadar hücumcu bir beki kerem'le oynatmak kendi başına sakıncalı bir durumdu zaten ama, kohn'un kariyeri adıma da epey korkutucu bir durum haline geldi. zira hem bütün bir kanadı tek başına savunduğu için ileri çıkamamasına neden oluyor, hem de sadece en zayıf olduğu konuda test edilmeye mahkum kalıyor. bu maçın ilk yarısındaki vermek zorunda kaldığı görüntüyü 3-4 maç daha verse, yaşananlarda hiçbir payı olmamasına rağmen sene sonunda rekabete gireceği bir sol beki kesinlikle arıyor olurduk.

  ilk yarıda aldığı eleştirilerden de anlaşılacağı üzere, bütün bir ilk yarıyı rakip bek ve kanadına karşı 2v1 kalmış olması kimsenin umrunda falan olmuyor.
 • 563
  önünde kerem oynarsa yediği bilmem kaçıncı bek olur. savunması kötü değil. ama herkes gibi 2’ye 1 savunma yapmak zorunda kalınca rakip o kanadı işleyebiliyor. yardımına gelen kerem demirbay da savunma anlamında çok güçlü olmayınca kırılgan oluyoruz.

  alanyaspor maçının ilk yarısı ile ikinci yarısı arasındaki performansı önünde oynayan oyuncudan kaynaklı. önüne barış alper geçince köhn oğuz’u sindirdi. üstüne hücuma da bindirdi.
 • 564
  bugüne kadar önünde kerem ile oynayan, alanyaspor dışında kötü maçı olmayan bek.

  zaten ilk yarıda iyi oynayan oyuncu da nelsson dışında pek hatırlamıyorum.
  yani bütün takımdaki kötü oyunun sorumlusu tek bir oyuncu herhalde. kerem aktürkoğlu...

  kerem'e direkt konu başlığında sallamak yetmedi, şimdi de başka başlıklar altından sallamak moda oldu.

  bence davinson sanchez'in yedek kalmasının sorumlusu kerem. hatta ndombele'deki form düşüklüğünün de sebebi. neden mi? çünkü canım öyle istiyor.

  (bkz: he canım, he gülüm)
  (bkz: aneliz show)
 • 565
  15 nisan 2024 alanyaspor galatasaray maçı'nda kim ne kadar aklamaya çalışırsa çalışsın kerem a.’nın fecaat oyununun sorumluluğu az kaldı kendisinde patlıyordu. kerem maalesef ileri gideceğine oyun ve vizyon olarak son derece kötü bir noktaya geriledi. derrik bu noktada resmen eli ayağına karışacak halde ortalarda kalakalıyor. buna orta sahanın solunda konuşlanmış dayı da katılıyor. kısacası sol kanatta kerem a. ile oynaması onu en az iki rakiple maç başı ortalama 15 defa karşı karşıya getiriyor neredeyse.
  kerem a. çıkıp o tarafa barış geçince maçın bir anda farka gitmesi, oyunun akması, topun rakip sahada kalmasına rastlantı olarak bakanlar varsa tebrik ediyorum.
  kerem’in felç ettiği sol kanadın en mağdur oyuncusudur.
App Store'dan indirin Google Play'den alın