resim
Carlo Ancelotti
Görev:Teknik Direktör
Takım:Real Madrid
Yaş:64
Uyruk:İtalya
  • 368
    real madrid’i çalıştırırken sırasıyla şampiyonlar ligi, avrupa ligi bir de ispanya kral kupasından elense hiçbir şey olmayacak hoca.

    geçen yıl sezonu nisan ayına girmeden kaybetmiş ve cl'de finale gidememiştir. buna rağmen kral kupasında barça'yı yendiği için kendisi, takımıyla şampiyon gibi sevinmiş, bu sevinç videosunda topçularla galibiyet izni pazarlığı yapmistir. "ben ne halt yedim" diye de düşünmemiştir çünkü düşünmesine gerek yoktur. gerek olmadığını ise bu yil yeniden kanıtlamıştır.

    tıpkı şu son 5 haftadaki fikstüre "okan buruk ile bu fiksturde can veririz" diyen ılık taraftara haddini bildiren okan buruk gibi, kendisinden suphe edenlere ve kendisini sorgulayanlara haddini bildirmiştir.

    onun dışında, kadrosunun yarısı sakat ve yarısı karavana transfer olsaydı (real'de nasıl karavana transfer olacaksa tabii) ve rotasyonu 12-13 kisiye kadar dusseydi, bunun akabine bide hem cl'den hem kral kupasından elenseydi yine kimse ancelotti'ye ses etmezdi, "napıyorsun hemşerim" cekmezdi. bu çok bilmişlik sadece türkiye'de ve özellikle elestiriyle hadsizliği karıştıran galatasaray taraftarinda var.
App Store'dan indirin Google Play'den alın