• 16
  euro 2024’te izlemeye değer takımlardan biri. elimden geldiğince maçlarını kaçırmamaya çalışacağım. açılış maçlarının fransa ile olması dezavantaj mı yaratır yoksa avantaj mı yaratır göreceğiz. fransa maçını bi şekil beraberliğe bağlarlarsa ikinci maçta polonya ile oynayacaklar ki bence o maçta 1 tık bile olsa favori görüyorum onları.

  tabii 4. olma ihtimalleride hiç az değil. çok kolay bir grupta değiller.

  pres anlamında neler yapacaklarını ve baumgartner’i izlemeyi merakla bekliyorum.
 • 17
  euro 2020'deki türkiye'nin dark horse koltuğunu euro 2024'te devrettiği milli takım. dünya basınındaki ortak görüşe göre turnuvanın favoriler dışındaki birinci sürpriz adayı avusturya. bu kadar beklenti bazen ters tepebiliyor ama avusturya gerçekten bir şeyler vaat ediyor.

  hep söylerim euro 2020'de italya'nın şampiyon olacağı yoktu. ama adamlar bizi öyle eze eze yendiler ki bunun rüzgarıyla kupaya kadar gittiler. psikoloji, havaya girme, korku salma kısa turnuvalarda çok önemli şeyler. biz ise o maçtaki dağılmadan sonra 24 takımın en kötüsü olma başarısını gösterdik maalesef. avusturya da ilk maçtan fransızlara vurabilirse dark horse olmanın hakkını verebilir belki.
App Store'dan indirin Google Play'den alın