• 2751
  https://forum.antu.com/..._a_koymaya_az_kaldi/

  sürekli oyuncularımızı sakatlama ıslak rüyalarıyla dolup taşan komedi forumu. aynen kanka 2-3 futbolcumuzu da s*lahla vur*rsunuz olmadı, maç sonu da bir c4 tamamdır sizin şampiyonluk.

  pırıl pırıl beyinler.

  ölümüne oynayalım ve onlardan daha iyi olduğumuzu göstermiş olalım diyor zekaya bak zekaya. bizden daha iyiysen neden ölümüne oynaman gerekiyor kazanmak için anlatsana biraz :(

  ondan mı son 4 galatasaray maçında galatasaray kalesine isabetli şut sayın tam olarak 1(bir) ?

  beşiktaş taraftarı da böyle çaresizlikten bir maç melo'yu sakatlıyor bir maç sahaya dalıyordu.

  nasıl 8jkli oldum?

  (bkz: 19 mayıs 2024 galatasaray fenerbahçe maçı)
 • 2752
  antuya bakıp tarifsiz duygular içinde şaşırıp kalıyoruz. lâkin bu profillerin çoğu normal hayatta iş arkadaşlarımız, selam verdiklerimiz, tanıdığımız insanlar.

  dün iş yerinde tuttuğu takım yüzünden kafayı yiyen bir iş arkadaşımın sözlerini tesadüfen duydum. bu yıl şampiyonluk için en büyük aday fb dedi. ligin bitmesine iki hafta kalmış, puan farkı altı. dese ki bir umut bekliyoruz, eyvallah derim.

  bunlar artık gerçeklik duygusunu kaybetmiş. öyle bir hınç ile dolular ki ne yapacaklarını şaşırmışlar. geçenlerde biri itiraf etti. aileme huzur vermiyorum. maç yüzünden kalplerini kırıyorum. geçen maç başlayacaktı. tv’nin başına geçtim. bi baktım eşim de çocuklar da odalarına girip kapıları kilitlediler.

  bu adam düzeldi mi? hayır, tabii ki. aynı hataları yapmaya devam ediyor. bu taraftar profilleri gerçek anlamda sorun olmaya devam ediyor.
App Store'dan indirin Google Play'den alın