• 1
  ben dahil bütün galatasaray’lıların yataktan kalkmak istemediği sabah.

  işe gideceksin renkdaş meslektaşlarınla beraber sinirlenip birilerine kızacaksın, rakip takım taraftarları seninle makara yapacak.

  okula gidecek genç kardeşlerimiz daha seviyesiz muhabbetlerle karşılaşacaklar.

  gün içinde kafanda maçı tekrar tekrar yaşayacaksın; barış sol bek başlasaydı, kaan orta saha olsa sağ bek’te kim olurdu, hoca mertens’i çıkarmasa maçı tutabilir miydik, bu vinicius gerçekten futbolcu mu, kerem demirbay o nasıl top kontrolü, yönetim nasıl olur da listeye bir sol bek yazamaz, aurier yetişseydi acaba nasıl olurdu gibi kafanda milyon kez kuracaksın ne işe ne güce odaklanabileceksin. ben en azından buna benzer şeyler yaşıyorum.

  keyifsiz bir sabaha uyandık. gün geçmez şimdi. bir sonraki lig maçında alacağımız galibiyet ile biraz olsun can sıkıntımız gider.
 • 2
  zannımca galatasaraylılardan çok fenerbahçelilerin yataktan kalmak istemediği gündür, nitekim önem sıralamasında elimizde kalanların en önemlisi lig şampiyonluğu ve fenerbahçe taraftarının büyük kısmı hedefe odaklanmış bir galatasaray ile mücadele etmeye nefeslerinin yetmeyeceğini biliyor.

  karalar bağlamanın anlamı yok, teknik ekip, yönetim, taraftar, kısaca sorumluluğu olanlar ders çıkarmalı ve seneye bunun yaşanmaması için ne yapmamız gerektiğini düşünmeliyiz, onun dışında oyun bu sonuca açık ve futbolda dün olmuyor. o yüzden dün dündü, bugün de bugün mentalitesi ile ayağa kalkmak lazım.
 • 3
  22 şubat 2024 sparta prag galatasaray maçı etkisi nedeniyle oldukça kötü geçen.

  bunu unutmak lazım artık, bırakalım. olan oldu. aslan gibi hocaya ve futbolculara sahibiz. kötü günümüzdeydik yapacak bir şey yok. futboldur bu bazen kötü oynarsın kaybedersin. bayern munih gibi bir takım bile son 2 haftada üst üste 3-0 ve 3-2 mağlup oldu.

  prag takımı daha konsantreydi, iyi çalışmışlar bizi. kendilerini tebrik ederim, yolları açık olsun ne diyelim...
App Store'dan indirin Google Play'den alın