• 552
  fenerbahçe'nin troll örgütü tarafından medyaya servis edilen icardi'nin videosunu maç içerisinde aramaya çalıştım.
  bahsedilen pozisyon maçın 57. dakikasında yaşanmış lakin pet şişe atılmadan hemen önce görüntü açısı kayboluyor çünkü yayıncı kuruluş top kaybı yapan tolga ciğerci'yi çekmiş.

  neyse, ben şimdi farklı bir konuya değinip algı oyunlarının nasıl yürütüldüğünü göstereceğim:

  https://gss.gs/Vs0.png
  şu fotoğrafta gözünüze ne takıldı?
  evet, elliyor.

  daha da ötesine gidip şortunu indiriyor: https://gss.gs/JvI.png

  hatta ve hatta oyuncu, kendi oyuncusuyla oynuyor: https://gss.gs/lNr.png

  videosunu atacaktım ama beinsports'un sitesinden görüntü kırpma işini bilmediğim için ekran resimleriyle geldim.
  bakın burada oyuncu bize karşı resmen saygısızlık yapmış. oyuncularımızın gözünün içine baka baka şortunu indirip mesaj vermiş. hatta uzak tribünde takımımızı destekleyen taraftarımıza da yapmış olabilir. resmen rezalet!

  lakin işin gerçeği, oyuncu orada birkaç saniye boyunca bazı nedenlerden dolayı içliğini düzeltmek için şortunu indirmek zorunda kalıyor. bazı nedenlerden dolayı...

  ortada bir gerçek varsa bile bu saatten sonra kimse ilgilenmez çünkü gördüğünüz üzere fıstık gibi bir algı yaptım.

  işte bazı ahlak yoksunları da bunu icardi için yapıyor. ben örnek göstermek amacıyla 3 kare ile yaptım, onlar 144p'lik bir videonun 1 saniyesiyle yaptı. üstelik ortada net hiçbir şey de yok ama işte algı yapıldı ya, sittinsene çıkaramazsın onu. halbuki icardi de bazı nedenlerden dolayı ellemiş olabilir, ki dediğim gibi o bile belli değil.

  sözün kısası,
  ahlak yoksunlarının puan kaybımızı beklediği ama güle oynaya kazandığımız için kudurup montaj ve algı yaptığı maç olmuştur.
 • 553
  gelişen olayları düşününce akıbetini geçtiğimiz sezon oynanan 29 aralık 2022 sivasspor galatasaray maçı mna benzettiğim mücadele. o maçta bir ofsaytımsı tutturup sezonun geri kalanında ağızlarından düşürmemişlerdi. muhtemelen bu sezonun geri kalanında da mauro icardi'nin cinsel organını ağızlarından düşürmeyecekler.

  hem sivasspor hem de ankaragücü maçının bir başka ortak noktası da fenerbahçe cenahı puan kaybına odaklanmıştı. sivas maçı aralık ayında berbat bir zeminde oynanmıştı. ankaragücü maçı da yine berbat bir zeminde prag maçları arasına denk gelmesi nedeniyle. puan kaybı gelmeyip üzerine oldukça iyi bir futbol ile maçı kazanınca fenerbahçe'nin troll örgütünün ve uzantılarının elleri ayakları birbirine dolaştı.

  geçen sene sivas maçı başlığına o sene için kırılma mücadelesi yazmıştım. bu sene de benzerinin ankaragücü mücadelesi için olduğunu düşünüyorum. sene sonunda bugüne bakıp tekrar tekrar hatırlayacağız/hatırlatacağız.
 • 555
  galatasaray'ın sparta prag gibi tempolu bir takıma karşı oynamasından 3 gün sonra oynanan maç. "galatasaray prag’a 10 kişi oynadı ve yıprandı, maç deplasmanda, ankaragücü zemini leş gibi ve gs prag deplasmanı için bazı önemli oyuncularını oynatmadı." şimdi tüm bunları düşünen fb ve yancıları galatasaray'ın mutlak puan kaybı yapacağını düşünüyordu. gs 15 dakikada 2-0 yapıp ezici bir oyun oynayınca moralleri acayip bozuldu. galatasaray için gerçekten önemli bir dönüş noktası oldu. bakın diyelim kalan maçlarda bjk depinde yenildik ve başka bir deplasmanda da bir beraberlik alıp toplam 5 puan kaybettik. ama kalan maçlarımızı kazanınca fb'ye bakmadan yine şampiyon oluyoruz. fbliler rams park'a şampiyon gelmek istiyor. şampiyonluğu erkenden koparma hayali kuruyorlardı. ama bunu yapamayacaklarının farkına vardılar ve daha bir kudurdular.
App Store'dan indirin Google Play'den alın