• 4
    maç kadrolarının 11+5 olarak oluşturulduğu dönemde kadrodaki 16 oyuncunun tam 7 tanesinin 1999 şampiyon kadrosunda da yer aldığı maç. 6 tanesi kendine 2000 uefa finalinde de yer bulmuş.

    3-4 yıldan bahsediyorum. demem o ki galatasaray "yetmez bana bu kupa hedef artık avrupa" diyorsa, bunu iddia ediyorsa kadrosunda istikrar sağlamalıdır. özellikle yerli oyuncu noktasında günü birlik hareket etmemelidir.

    kaan, abdülkerim, emin, yunus, berkan, barış ve kerem aktürkoğlu ile mutlak suretle devam etmelidir. herhangi biri ile ilgili tek plan bir kaç sezon içinde avrupada yarı final final oynamak olmalıdır.

    96-2000 kadrosunda her sene bir star ilavesi ile avrupa'nın kralı oldu. 96'da hagi, 97'de popescu ve 98'de taffarel geldi. yukarıda belirttiğim yerlilerin arasına katılıp galatasaray'ı yerel bir güç olmaktan çıkarıp ulusal bir güç haline getirdi.

    saydığım yerlilerin arasında muslera, sanchez, torreira ve icardi var şimdi. 2-3 esaslı takviye ile birlikte çekirdek kadro korunmalıdır. galatasaray'ın para kazanabileceği buraya aidiyet hissetmeyen, zaha, ziyech, tete, zaniolo gibi topçuları var. artık misyonunu tamamladığına inanan nelsson da para kazandırır. galatasaray'ın transfer döneminde yapacağı en büyük iş yerli kadroyu korumak olacaktır.
App Store'dan indirin Google Play'den alın