• 12590
  galatasaray'ı taşıyabilen bir futbolcu olduğunu düşünmüyordun ancak asla da böyle harcanacak bir oyuncu değil. sözleşmesi bitecek adamı sezon bitimine 10 küsür hafta kalmışken böyle göndermenin manası neydi?

  kime neyin güç göstergesini yaptınız?

  olan şeyi söyleyeyim mi belhanda olsaydı bugünkü maçı da sayarsak son 6 maçın 2 ya da 3nü kafadan kazanmış ve şu an şampiyonluk kovalamaya devam ediyordun.

  bakın arkadaşlar eleştirmek var eleştirmek var. eleştiririm ancak hakkı olana hakkını teslim ederim.
  belhanda kalsaydı ne olacaktı. fazladan hanende +6 puan olacaktı..
 • 12591
  yetenekli olmasına rağmen en büyük sıkıntısı istikrarsız oluşuydu. bazı maçlar çok iyi mücadele ederken; bazı maçlar hayalet casper'dı, etkisizdi, lakayıttı. maçlarda beni çileden çıkartmışlığı da çoktur. nitekim ben de sene sonunda gitmesini isteyenlerdendim, hatta geç bile kaldık seneye onsuz başlamalıydık.

  ama.. gönderiliş şekli çok hatalı oldu. gitmeseydi oynayarak kaybettiğimiz maçları kazandırırdı diyemem ama sene sonu beklenseydi florya'daki atmosferin ortasına böyle dinamit konmamış olacaktı. müthiş oynamıyorduk belki ama 8'de 8 yapmışken bütün takımın, oyuncuların, terim'in dengesi bozuldu, motivasyonlar alt üst oldu. böyle büyük kulüplerde duygusal, keyfi kararlar veremezsiniz. profesyonel olmanız gerekir, oyuncuların da birer insan olduklarını unutmamanız, verilecek kararın artılarını eksilerini düzgün tartabilmeniz gerekir; ki biraz mantığını kullanabilen insanlar takıma olumsuz yansıyacağını da öngörmüştü bu kararın. terim de olumsuz etkilenebileceklerini çok iyi bildiği için bu olayın bizi etkilemesine izin vermeyeceğini söyleyerek konuyu kapatmaya çalıştı ama malesef komple tepe taklak oluşumuzda yönetimin giderayak yaptığı bu saçmalık büyük bir etken oldu. nefret edenler 3-5 gün mutlu oldu belki ama şampiyonluk da gitti.
 • 12594
  galatasaray'a hiçbir zaman burada abartıldıgı kadar katkı vermemiş eski oyuncumuz. takımda kalsaydı muhtemelen kendisi de bizleri delirtmeye devam edecek, eleştiri oklarının cogunu üzerine toplayacaktı. kendisi olsaydı da bu rezalet durumdaki kenar yönetimi ile farklı bir durum olmazdı. senin kenar yönetimin gidip hala seçenekler arasından emre akbaba ile babel'i aynı anda sahaya sürüyor. bir kızgınlık uğruna linnes yerine birinci lig topçusu şener'i tercih ediyor. kötü de olsa bir stoper varken ortasaha oyuncusunu stoper yapıp tüm takımın dengesini bozuyor.
  belhanda varken tüm negatifleri topluyordu şimdi en azından defolar daha net görülüyor.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!