• 11316
  vefa borcunu ödeyip, bu sezon takımı şampiyon yaparak iyi şekilde ayrılması gereken oyuncu.

  kendisinden hiç hazzetmem ama bu sezon geçen sezonlara nazaran daha iyi bir belhanda izliyoruz. yiğidin hakkını yiğide vereceksin, böyle oynasın kimse kendisini eleştirmez. ama buraya kadar yunus sezon sonu şampiyonluk kutlamalarına katıl ve orada bırak.

  kesinlikle bu sezonki performansı baz alınıp sözleşmesi uzatılmamalı. ben bu sancıyı bir daha yaşamak istemiyorum.
 • 11317
  arkada süpürücü bir 6,
  yanında kendisinden bir tane daha, yani 2 tane 8 numarayla çok başarılı olacak bir isim belhanda.

  ama geldiğinden beri ona tam güvenip o dengeyi kuramadık.

  ilk sene fernando, ndiaye, belhanda gibi birbirini tamamlayan bir üçlü gibi olsa da , mevcut düzende ona verilen görev 8 numaradan den öte 10 a yakın bir görüntü idi. bu sebeple performansı yeterli bulunmadı, taraftarla bile sorun yaşadı. hele 2. sene ndiaye form durumu düştükten sonra, hücum sorumluluğu daha çok arttı ve daha çok yetersiz gözüktü.

  üçüncü sene herkes seri’den iyi bir 2. 8 olmasını beklerken, hoca onu doğru yere 6 ya çektiğinde belhanda yine ortada akıl oyunu olarak yanına yandaş bulamayıp, eksik kalıyordu. ve arkada hatasını süpürecek bir 6 kalmıyordu. defoları ortaya çıkıyordu. psikolojik olarak da kopuk olması ve hocanın kendisine zaman zaman sinirlenmesi, iyi olmasına rağmen diğer kötülerden kötü biliniyordu.

  bu sene 6 numarada tam istediği tarzda, eksikleri kapatacak bir adam var. bekler de istediği tarzda, sürekli deparlarıyla pas opsiyonu yaratıyorlar. bir de emre hücum anlamında çok faydası olsa da, yanına gereken doğru isim değil. fakat bu haliyle bile belhanda fark yaratıyor. yanında savunmayı bir tık daha fazla yapabilen, hücuma çıktığında biraz daha rahat olabileceği ikinci bir 8 numara olsa, performansı 2 ye katlanır diye düşünüyorum.

  geldiği günden beri yapamadığımız, kendisine güvenip bu düzende tutturabilirsek ortaya bambaşka bir oyun çıkacağını düşünüyorum. hocadan da bu geri dönüşleri alıyorum. o sebeple elimizdeki en iyi hücum assetini kaybetmeden, sözleşme de imzalayarak yanına gerçek bir 8 numara bulup, o günleri ızlemek istiyorum.