• 321
  https://twitter.com/...535858968018945?s=21

  mütevazilik sınırlarını zorlayan başkan adayı.

  abi para toplayıp verelim, sen bir düş yakamizdan. madem böylesi bir üst akılsın, seçimden sonra kazanan aday ile fikir alışverişinde bulun. mevzubahis galatasaray ise koltuğun bir önemi olmamalı.

  bize akıl değil para lazım. daha ortaya koydugun bir proje bile yokken çok büyük laflar ediyorsun. bana birini hatırlattın. ülkenin durumu ortada. ha senin arkanda öyle bir kitle de yok.
 • 322
  fox habere çıktığı programı ancak izleyebildim. başkan adayından çok x şehri y' liler dayanışma derneği başkan adayı gibi hal ve hareketleri var. iki pusula koymuş önüne ne demek istediğini anlamak zor değil. çünkü çok basit şeyler konuşuyor. galatasaray menfaati diye tutturmuş başka bir şey demiyor. kurduğu ekibin görev tanımlamaları bile yapılmamış. çok büyük bakın burası çokomelli çok büyük baskılar sonucu aday olmuş ve 2. başkanı da abdurrahim albayrak olarak belirlemiş. terim için kararsızım geldiğim gün görürsünüz diyor.
  üstüne aspor kanalındaki programını izledim hala o başkan seçilme ciddiyetinde değil. eksikleri tespit ettik bu da kökten revizyon gerektirir diyor. 2 ay da yapacak kapasitedeyim (e sen ekibini küstürdün bile küçümseyerek) ama ekibi stres altına almam diyor.
  yönetimsel olarak en büyük sıkıntı seçilen başkanların yöneticilere görev ataması yapamamasını gösteriyor burada da kendisiyle çelişiyor zaten.

  oğlunu sandık görevlisi yapmış oğlu da şaka yollu sana oy atmayacağım demiş. şaka maka başkanlık makamına hiç yakıştıramadığım eski yönetici.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!