• 16744
  ciddi bir mental dususte olan ve bana gore psikolojik destek almasi elzem olan eski futbolcu. futbolu birakan futbolcularin ardarda eski takimlariyla ilgili aciklama ve eylemlere girmesi cok kotu bitebiliyor. buyuk ihtimal ekonomik olarak dara dusmus durumda, burdan sonra ya eboue, ronaldinho gibi intihar girisimi veya hapis olur ya da kendine gerekli psikolojik destegi alip hayatini tekrardan duzene koyar.
 • 16745
  kendi aldığı saçma kararlar ve hatalar şu an içinde bulunduğu durumun sebebidir, bu net.

  yalnız daö ve igor tudor'un 2017'de kendisini istememesi ile adamın tüm hayatı değişti.

  takımda kalsaydı belki tudor'un ilk obirinde olmayacaktı ama çok maça etki edecekti. sonrasında fatih terim'in dönüşü ile birlikte de daha fazla süre alacaktı, selçuk inan'ın süre aldığı yerde kendisinin daha çok süre alacağına yemin edebilirim ama ispatlayamam tabii.

  belki bu sezon* veya 2019 sonunda da galatasaray'da futbolu bırakacaktı. sonrasında da fatih terim'in yardımcısı olacaktı belki, kim bilir...

  bu adamın galatasaray'a gelişi inanılmazdır. drogba, jardel, carlos, anelka falan cidden büyük transferlerdir ama hagi'den sonraki en sükseli transferdir bence. hatta o dönem hagi meksika'ya gidiyordu neredeyse, biz onu bir proje ile ikna ettik ve sonuçta avrupa'da kaldı yine de o günün türkiye'sine o adamı getirmek çok büyük başarıdır. sneijder transferi de bunun bir tık altıdır benim gözümde. bu transferin bir benzerini belki 10 yıl sonra görebiliriz.

  2010 yılında inter'le her kupayı alan, 2010 dünya kupası'nı robben yüzünden finalde kaybeden, muhtemel ballon d'or'u sponsorlara yem edilmiş adam 2 sene sonra galatasaray'a geldi, 28 yaşında.

  hala inanması güç...

  dilerim en kısa sürede yolanthe ile barışır ve tüm problemlerini çözersin wesley'ciğim.

  galatasaray'dan bir wesley sneijder geçti...