• 12
    defansta da savunmada da iyi olan oyuncudur. rakibini durdurmak için tek bildiği kart görmek olan saracchi'den de iyidir. biz elimizdeki oyuncuları olduğundan iyi görmeye devam edersek başarı çok zor gelir. oğulcan çağlayan çok acayip galatasaray'lıydı uçacak kaçacaktı etebo çiğ etle besleniyordu vs. saracchi ile rosier arasında 2 gömlek fark var şuan maalesef. yıllardır ligin en iyi kalecisine sahip olmanın avantajıyla şampiyon olduk hep. artık o da yok. diğer mevkilerde rakiplerimizden gerideyiz.
  • 14
    4 aralık 2020 beşiktaş kasımpaşa maçında ve geçen hafta fb-bjk maçında izledim. beşiktaşta hem gökhan gönül hem nazım sangare beraber sahaya çıksalar anca rosier kadar oynarlardı. 0,2 milyon euro kiralık bedeliyle geldi. bedavaya nerdeyse. işte bu yüzden yaşasın yabancı serbestliği. ayrıca bu arkadaşı, ghezzalı ve aboubakar'ı izlerken yönetime sitem dolu(!) ifadeler kullanıyorum. tamam corona var, ekonomi bitik, ffp var ama bizden bin beter durumdaki bjk bu adamları nasıl getirebiliyor peki. çok mu zor orta sahaya, kanatlara bir rosier/ghezzal gibi birini bulmak. ffp bahane etmesinler. az daha zorlasan üste para bile verecek nerdeyse bu adamların kulüpleri.
    ligimizin kalitesi çok düşük. o yüzden maaşına-bonservisine eşşek yüküyle para verip adam bulmaya gerek yok. al işte rosier. bizim 15 milyon euro maliyetle falcao'dan aldığımız verimi bjk larin'den alıyor onun % 10-15 maliyetine. üstünede yarın birgün satıp o parayı bile geri kurtaracak belki.