• 356
  galatasaray taraftarına yaptıkları azdır bile.

  galatasaray futbol takımının performansını, hakemlerin performansının önüne koyan bu taraftar grubu türkiye'de tektir. o yüzden en kolay hakkı yenilen, maçlarında istediğini veya yukarıdan gelen emirleri yapsan da başının belaya girmeyeceği takım galatasaray'dır.

  galatasaray taraftarı yetinmesini bilir. aynı 23 kasım 2020 galatasaray kayserispor maçında olduğu gibi maçta orta sahadaki gereksiz pozisyonlarda doğru karar verip en kritik anda video yardımcı hakem sistemine rağmen yanlış karar versen de ama olsun maçın genelini iyi yönetti denir.

  galatasaray taraftarı acaba kayseri maçında hasan hüseyin acar'ın martin linnes'e ceza sahası içinde yaptığı net faulle bir lig maçında 2 puan kaybedilmeseydi ki bu iki puan da şampiyonluğa mal olabilir şampiyonluk, kupa, kupada bir tur kaybedilseydi aynı tepkiyi mi verecekti? türk hakemleri galatasaray taraftarını iyi çözmüş. sezonun başındaki bir lig maçında bu kadar da gol kaçmışken 2 puan çalayım kimsenin ruhu duymaz mantığını oturtmuşlar. bizim taraftar da buna çanak tutuyor.

  galatasaray taraftarı acaba kayseri maçında hasan hüseyin acar'ın martin linnes'e yaptığı penaltı da takımın başında fatih terim değil de roberto mancini, cesare prandelli, jan olde riekerink veya igor tudor gibi bir hoca olsa aynı tepkiyi verir miydi? türk hakemleri çözmüş bizi. bunlar zaten hocalarına takık, arada 2 puana çökmemizi kimse sallamaz mantığındalar.

  galatasaray taraftarına yaptıkları azdır bile. çünkü video yardımcı hakem sistemi olmasına rağmen, bu sistem olmasına rağmen çalınan puanlardan sonra kendilerini konuşan yok. bir hakemin görevi doğru karar vermektir ya. hadi video yardımcı hakem sistemi olmasa anlayacağım ama bu sisteme rağmen penaltı verilmiyor ve bizim taraftar hakemi beğeniyor. yemin ediyorum kafayı yiyeceğim.