resim
Taylan Antalyalı
Takım:Galatasaray
Mevki:Önlibero
Yaş:27
Boy:1.80
Uyruk:Türkiye
 • 3117
  hatalı planlamalar yüzünden gereksiz yere üstüne gidilen orta saha oyuncusu.

  taylan ortalama bir oyuncu. tekniği ve fiziği çok iyi ama çevre kontrolü, top kontrolü gibi konularda ciddi sorunları var. altyapı eğitimden kaynaklı. avrupa’da yetişmiş olsa çok üst düzey bir oyuncu olabilirdi.

  altyapıda alması gereken özellikleri sonradan öğrenmeye çalışınca zor oluyor. kas mekaniği ile yapması gereken işler için ekstra efor harcıyor taylan. takım kurgusunda sorunlar yaşanınca da patlıyor sıklıklı.

  bonservissiz alınmış, düşük maaşlı, yerli statüsünde taylan. doğru kullanıldığımda f/p olarak çok iyi oyuncu. maç siniriyle buraya yazılanları da anlıyorum ama sakin kalmak lazım.
 • 3119
  taylan kendisine yuklenen gorevlerin adami degil. kendisinin farkli rollerde ve sorumluluklarda ne kadar iyi oynayabildigini ve fark yaratabildigini gorduk.

  ozguven kaybi, hoca degisikligi, sakatlik, ideal olmayan pozisyonlarda oynamasi maalesef cok kotu yansiyor kendisine. umarim toparlar.

  hatirlatmak isterim, bulent korkmaz da bu tarz bi sezon ve performans sonrasi gonderilmek istenmisti. sonrasi malum.

  dogru mentorluk, dogru hoca, dogru taktik kritik bu arkadasimiz icin.
 • 3120
  bu adama son zamanlarda yapılan yorumların benzeri zamanında emre akbabaya da yapılmıştı. bu adamı bugün gönderelim 3 aya pişman olacağımıza eminim. oyuncularımızın üzerine bu şekilde giderek performanslarını düşürüyoruz. kendi mevkilerinde oynatılmayan oyuncular ve olmayan taktiklerin sonuçlarını bu şekilde kişilere yüklemek anlamsız. oyuncularımız dünya starı değil ve bi eksikleri varsa önlem alırsın. mesela kale önünde markaj altında bu oyuncuya pas vermezsin. aynı şeyi defalarca yaşıyorsan ders almıyor ve gelişmiyorsun demektir.
 • 3121
  kendisinden daha fazla defans ve çevresinden ısrarla pasla çıkmaya dayali oyuna kızıyorum. rakip belli basacak. "vur ileriye kaleci" diye bağırdım top daha taylan'a gelmeden 23 ocak 2022 galatasaray trabzonspor maçında. ama biz ne yaptık yine? evet saçma sapan defans önü pas yaptık. ilk golde de marcao'ya kısılmış ama orada o top neden marcao'ya geliyor ki ya. adam bitmiş durumda idi zaten topu da iskaladi vuramadi topa.
  şu pasla çıkma işinden vazgecmemiz lazım acilen.