• 1
  iş bu başlık galatasaray'ımızı bekleyen tehlikeye ilişkin, taraftarımızı bilinçlendirmek adına açılmıştır.

  11 haziran 2022 tarihinde yapılacak başkanlık seçimine ilişkin, taraftarın kulübe sahip çıkması, sesini yükseltmesi gerekmektedir.

  ne yazık ki, 11 haziran 2022 tarihinde yapılacak olan başkanlık seçiminde galatasaray spor kulübü aday olarak yalnızca 2 aday çıkarabilmiştir. bu iki aday eşref hamamcıoğlu ve galatasaray eski başkanlarından dursun özbek'tir.

  hem kamuoyunda, hem de galatasaray taraftaraları nezdinde her iki aday da galatasaray başkanlığı için yetersiz görülmüştür.

  mevcut yönetiminin ibra edilmemesinin üzerinden haftalar, aylar geçmesine rağmen ünal aysal gibi büyük çoğunluk tarafından kabul gören/görebilecek bir başkan adayı ne yazık ki başkanlığa aday olmamıştır. taraftar olarak belki buna birşey yapamıyoruz ancak, galatasaray'a verdiği zararlar açık seçik ortada olan dursun özbek'in adaylığına karşı durmalıyız.

  aradan yıllar geçmiş olması nedeniyle, galatasaray'ın gördüğü zararların, birçok taraftar tarafından unutulmuş olduğunu görmekten büyük üzüntü duyuyorum.

  hafızalarımızı tazelemekte fayda var. aşağıdaki twitter flood'unda yaşananların, ve galatasaray'a verilen zararların bir kısmı yazıyor. okuyunuz, paylaşınız.

  https://twitter.com/...SdZSgzjI6xbCS_ef3tGQ

  amacımız kimseyi kötülemek değil, ancak yalnızca bir tane galatasaray var ve galatasaray'ın zarar görmesini istemiyoruz. bu nedenle dursun özbek yeniden galatasaray başkanı olamaz, olmamalı.

  yukarıdaki twitter flooduna ilaveten, hafızaları tazelemek adına ben de bir tarihi anı hatırlatmak istiyorum.

  hani dursun özbek'in başkanlık döneminin sonlarına doğru, galatasaray taraftarları çıldırmış vaziyette, dursun özbek'in hotel'ini arayıp, "lütfen söyleyin istifa etsin", "dursun özbek istifa" ve benzeri söylemlerde bulunuyordu, hatırladınız mı?

  yeniden o duruma gelmek istemiyorsak, yeniden çıldırmak istemiyorsak, dursun aydın özbek başkan olmamalı, bunun için de şimdiden tepkimizi ortaya koymalıyız.

  saygılar, sevgiler.