• 506
    bir zamanlar avrupa'nın en iyi golcüleri arasındayken hatalarıyla kariyerini cezaevinde bitiren, futboldan sonra da hiçbir işte dikiş tutturamayan ve unutulmanın acısını başkalarına sallayarak çıkarmaya çalışan kişi. unutulmana rağmen socrates dergisi seni ciddiye alıp röportaj yapmış, sen ise anlatacak onca şeyin varken gündeme gelmek için saçmalamışsın.

    fatih hoca'nın yardımcılarından iyi bir teknik direktör çıkmadığı doğrudur. bunda fatih hoca'nın otoriterliği kadar yardımcılarının da yardımcı olmaktan öteye gitmek istememesi etkili oldu. ama adam seni yetiştirmekle mükellef mi ki? senin bir şeyler öğrenmen ille de fatih hoca'ya mı bağlı? uefa pro lisans kurslarına gittiğinde hiç mi bir şey öğrenmedin? ayrıca hem "hagi olmasa terim kimdi?" diyorsun, hem de aynı hocadan yardım dileniyorsun. madem hocayı beğenmiyorsun niye "hoca bana bir şey öğret" diye mektup yazıyorsun?

    ikinci açıklaman da seni yetiştiren, seni oynatıp bir yerlere getiren tüm hocalarına terbiyesizliktir. sen yetenekli bir golcüydün ama senin yeteneğini fark edip işledikleri için bir yerlere geldin. yoksa altyapılarda, anadolu'da senden bile yetenekli nice çocuk var bir yerlerde keşfedilmeyi bekleyen onlar ne yapsın?