• 114
    sezonun daha ilk haftasından bizim ve rakiplerimizin maçlarının hakem yönetimi ile adeta geçen senenin ilk haftalarının dejavusunu yaşadık. daha dün eğer bizim oynadığımız antalya deplasmanında muslera olmayan penaltıyı kurtarmasa, bugün fenerbahçe lehine yapılan fahiş hatalar neticeye yansısa şu anki sıralama değişebilirdi. bu hafta şans yanımızda idi ama haftaya olur mu ya da böyle devam eder mi?

    geçen seneel birliği ile terim’i yemek için mesai, enerji harcayanlara- ki halen de devam ediyorlar içindeki kini, irini akıtamıyorlar bir türlü- anlatamadık, hakemleri söylediğimizde “ hakemi de yeneceksin” diye saçma sapan bir cevap verip, daha da ötesi bizleri biatçı olmakla suçlayarak bastırdılar. mesele terim’in gitmesi olduğu için her hakem hatasını görmezden gelenler, her hakkı yendiğinde, çifte standarta maruz kaldığında susanlar, terim hakkı yendiği için dayanamayıp hakkını aradığında yediği cezaları bile terim’e karşı silah olarak kullandılar.

    o gün de bizim gibiler söyledi, takım kötü gidebilir, şu olabilir, bu olabilir vs. ama hakkımız yeniyor derken, terim düşmanlığından gözleri dönenler dinlemedi bile. buraya yazdığım ne kadar önemli olur bilmiyorum ama daha bu sezonun ilk haftasından kör göze parmak sokarcasına yapılan bu çifte standarta şimdiden avazımız çıktığı kadar tepki göstermeliyiz. yarın iki hakem hatası ile okan hoca’nın takımı geriye düşerse bu kez çiçeği burnunda, iyi niyetiyle bir şeyler yapmaya çalışan bu hocamızı da yemeyelim. bu kadar yatırım yapmışken ve ne emeklerle kadro kurmuşken bu yatırımı fenerbahçe’nin arka bahçesi olmuş federasyona ve onun kurumlarına bu kez yedirmeyelim. yeter artık, gerçekten yeter!
App Store'dan indirin Google Play'den alın