• 258
  alıntı

  galatasaray başkan adayı süheyl batum: “biz sadece suç duyurusunda bulunmakla yetinmedik. çünkü biz kapıdan suç duyurusunu verip, vermiş olalım deyip kaçmadık. başsavcının yanına gidip “artık top devlette. bu devlet hukuk devleti olup olmadığını gösterecek. bu sizde. siz bizi korumazsanız galatasaray camiası kendini korur.” ancak hukuk devletiyiz diyorsanız top sende. hukuk devletiyiz diyoruz. yapmazlarsa ne olacağını da hep beraber görürüz. hukuk dışı yöntemlere başvuracağımızı zannetmeyin. biz eğitim kurumlarından geliyoruz. yapmayacağımız bir tek şey garanti. susup oturmak! hiçbir şey olmamış gibi davranmayacağız. bunları yutmayacağız.”

  alıntı

  dursun özbek’e her gün oy kaybettiren başkan adayı. bundan sonra kendisinin tam destekçisiyim. iki kelimeyi bir araya getiremeyen dursun özbek’i artık kongrede bile göemek istemiyorum.
 • 259
  galatasaray'ı hakkını, hukukunu kim savunuyorsa onun yanındayım. ben taraftarım, borç, harç, beton vs beni ilgilendirmez. onlar başkanların, yöneticilerin işi. ben sahasını bastırmayan, takımına, hocasına, kulübüne sahip çıkan insanlar görmek istiyorum. isimler önemli değil, ali, veli kim olursa. süheyl batum bu işi yapacaksa buyursun gelsin başkan olsun.
 • 260
  sayesinde florya'nın seçimlerden önce alelacele sırf bir daha seçilmek için hükümetin yönlendirdiği inşaatçılara satılmasının önüne geçildi.

  önceden "seçimlerden önce florya'dan gelecek parayla bankalar birliğinden çıkıyoruz" diyen dursun özbek süheyl batum'un bu konudaki ciddi iddalarından sonra daha bir kaç gün önce "daha ihaleyi yapmadık" dedi.

  sırf bu durum bile varlığının ne kadar değerli olduğunu bana göstermektedir. bir tek futbolda şampiyonluk geldi diye diğer bütün başarısızlıklara gözümü yumamam kimse kusura bakmasın.
 • 261
  rezan epözdemir'in yönetim kurulunda olduğu tarafı desteklemem söz konusu değildir. rezan bey malesef hiç güven vermiyor bana. onun olduğu yerde kaos olur.

  süheyl batum yönetimi kulübün hakkını daha çok savunur ama 3 ay sonra üyelerin birbirine girmeyeceğinin garantisi yok. burak elmas'tan ağzım yandı benim aynı topa bir daha girmem.

  erden timur'un da devam edeceği kesinleştiği şu dönemde dursun özbek yönetiminin devam etmesini istiyorum.
 • 265
  --- alıntı ---

  dün yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla birlikte ali koç, emre kartal, hulusi belgü, ertuğrul karanlık ile beraberindeki fenerbahçe yöneticileri ve diğer failler hakkında istanbul cumhuriyet başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunduk.

  ilk suç duyurusu tarafımızca yapıldığından ve en eski dosya bizim ikame ettiğimiz dosya olduğundan aradaki hukuki ve fiili bağ nedeniyle yedi şikayet dosyası da bizim dosyamızla birleşecektir. bu kapsamda başsavcılık tarafından şüpheliler emre kartal, ertuğrul karanlık, hulusi belgü ifadeye çağrılmış olup hukuki süreç tarafımızca etkin ve kararlı bir şekilde takip edilecektir. ali koç, emre kartal, ertuğrul karanlık, hulusi belgü ve diğer şüpheliler hakkında evleviyetle iddianame tanzim edilmeli ve kamu davası açılmalıdır. son tahlilde galatasaray’ın hak ve menfaatleri ile itibarını korumak, yapılan ahlaksızlığa karşı hukuki zeminde mücadele etmek için sonuna kadar mücadelemiz devam edecektir. gereği kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunulur.

  --- alıntı ---

  https://x.com/.../1792901793745195242
 • 267
  ünal aysal ile erden timur birlikte çalışabilir mi çok merak ediyorum. bir yandan çok potansiyelli, birbirlerinin eksikliğini kapatır, bir yandan çatışma olur mu diye sorguluyorum. ne olursa olsun aysal'ın networku ve imkanları çok güçlü. diğer yandan onun en büyük sıkıntısı gereksiz maliyetli transferler yapmasıydı. birbirlerine denge unsuru olsalar, farklı şeyler ortaya çıkabilir sanki. sadece teoride konuşuyorum.
 • 268
  — alıntı —

  galatasaray başkan adayı süheyl batum: “biz sadece suç duyurusunda bulunmakla yetinmedik. çünkü biz kapıdan suç duyurusunu verip, vermiş olalım deyip kaçmadık. başsavcının yanına gidip “artık top devlette. bu devlet hukuk devleti olup olmadığını gösterecek. bu sizde. siz bizi korumazsanız galatasaray camiası kendini korur.” ancak hukuk devletiyiz diyorsanız top sende. hukuk devletiyiz diyoruz. yapmazlarsa ne olacağını da hep beraber görürüz. hukuk dışı yöntemlere başvuracağımızı zannetmeyin. biz eğitim kurumlarından geliyoruz. yapmayacağımız bir tek şey garanti. susup oturmak! hiçbir şey olmamış gibi davranmayacağız. bunları yutmayacağız.”

  — alıntı —

  adliye önünde bu açıklamayı yaptıktan sonra emniyet tweet atıyor, osayi ve mhy ifadeye çağrılıyor. gercekten bravo diyorum özlemişiz.
 • 271
  %90-%95 chp'ye oy veren bir kitlenin oy vereceği bir seçime add eski başkanı eski chp'li olarak girecek. öte yandan dursun özbek ise açıktan akp istanbul belediye başkan adayını desteklemiş ve bir takım nahoş olmayan fotoğraflar vermişti. hadi yaşlı kitle, devletle ters düşmeyelim kitleyi düştüm ve çok genç olup pilav ayran ve servis organizasyonu ile taşınabilen bir kitlenin de olduğunu mustafa cengiz'in ibra edilmediği kongreden biliyoruz onları da düşünce bence seçilme ihtimali oy potansiyeli nedeniyle çok yüksek. ve her gün giderek konuşmaları bu ihtimali artırıyor. kimse dursun özbek'in ilk dönemini unutmadı. fenerbahçe arena'da sürekli galip geliyordu. yine aynı durumları yaşamaya başladık dursun özbek başkanlığında. askeri vesayet savunucusu gibi yaptığı açıklamayı sineye çekmemiz gereken başkanlık yarışında ehven-i şer olan aday.
 • 273
  dursun özbek'ten nefret ediyorum ancak süheyl batum son açıklamaları ile daha büyük nefret objesi haline geldi. yangın varken, deprem yağmacılığı yapan ahmet nur çebi gibi kendi adına şov yapıyor. yanak olayını çarpıtan şeref yoksunu rakipler gibi bel altı vuruyor.

  hukuktan masallar okuyor. hukuk iktidarın fahişesidir lafını doğrular nitelikte davranıyor. stadyuma girerken şarj aletine el koyan yasalar, 60 yaşındaki adama saldıran k.hpe evlatlarına 3 maymunu oynuyor. şikayet etmiş. masal anlatıyor. ettiği şikayetten bir b.k olmayacağını hepimiz biliyoruz. idda ediyorum en çok cezayı biz alacağız.

  birlik olunması gereken günlerde ali koç'a şirinlik yapma derdinde. iki aciz ve zavallı başkan adayı yüzünden rezil durumdayız. kendisinden de bir cacık olmaz. ağzı laf yapıyor o kadar.
 • 274
  galatasaray'ın hakkı sadece son 5 gündür yenilmiş gibi açıklamalar yapan ve aksiyon alan başkan adayı.

  efendiler neredeydiniz senelerdir? seçim yaklaşırken mi galatasaraylılığınız geliyor aklınıza? ünal aysal ilk geldiğinde gözümde efsane statüsündeydi, sonra işler sarpa sarınca durumun ne olduğu ortaya çıktı. sonrasında da giderken sözler verdi 8-9 sene ortada göremedik kendisini.

  şimdi çıkmış herkes her yerde konuşuyor, showunu yapma derdinde. alooo beyler sampiyonluk maçımız var 26 mayıs günü.

  kişisel çekişmelerinizin bizim çıkarsız galatasaray sevdamıza zarar vermesine izin verecek halimiz yok.
 • 275
  5 senedir stada uğramamış galatasaray başkan adayı, dursun özbek'i başarılı(neye göre kime göre) başkanlığı için tebrik ettikten 10 gün sonra başkan adayı olup ne kadar başarısız olduğunu anlatıyor. 2 senedir başımıza gelenleri, hakem hatalarını görüyor musunuz diyor ama 21-22 sezonunda yaşanan katliamdan, 20-21 sezonunda çalınan şampiyonluktan bahsetmiyor. sadece 2 senedir olay oluyor çünkü, kendisin başkan olursa büyük ihtimal daha yoğun bir katliama uğrarız.
App Store'dan indirin Google Play'den alın