resim
Ola Selvaag Solbakken
Takım:Bodø/Glimt
Mevki:Sağ Kanat
Yaş:23
Boy:1.86
Uyruk:Norveç
  • 84
    taraftara sus payı olarak bayram öncesi hediye modunda verilecek kanat oyuncusu.

    şuanda aynı mevkide oynayan yunus gibi bir çocuk varken getirilmesi yunus'u fazlasıyla küstürecek. solbakken gibi büyük beklenti içinde aldığın adamı kulübede tutamazsın mecbur oynatacaksın. bu futbolcu kısırlığında orta sahan yokken olsun rekabet her zaman iyidir mantığı ile yine kanat bolluğu ile lige başlayacağız.

    6,8,10 numaran yokken en gereksiz mevkiye yine tonla para bağlayacağız. bütün transferler biter tabiri caizse bu adamı çilek armut kiraz olarak alırsın ama şuanda çok mu lazımdı? yunus'un takımda varlığı çok uzun sürmez. en yakın zamanda yok pahasına bir kulübe kaptiririz.
  • 85
    galatasaray'a transfer olacağına inanmadığım futbolcu. oyuncunun galatasaray'ı transfer etmek için tek motivasyonu para olabilir fakat bizim de çok yüksek yıllık ücretler vereceğimizi sanmıyorum. yabancı sınırı sebebiyle oyuncuya ligde düzenli oynatmayı bile vaat edemiyoruz. avrupa'da yokuz, oyuncuya burada tekrar avrupa'da oynarsın vitrine çıkarsın vaadi de sunamıyoruz. oyuncuya da birçok avrupa kulübünden ilgi var. ne olacak da bu oyuncu galatasaray'ı tercih edecek ben anlayamıyorum.
App Store'dan indirin Google Play'den alın