• 5681
  nefret edenlerinin saçma sapan argümanlarla suçlamak için daha ne kadar ileri gideceklerini merak ederken her gün yeni zirvelere çıkılıyor. az önce twitter'da gördüm biri "abdurahim beyaz sayfa açtık dedi ondan sonra azdılar" gibi bir şey yazmış. şiraze cidden kaymış artık.

  burak elmas yönetimi döneminde irfancan kahveci "saldırıdan" sevk edilip "sportmenliğe aykırı davranıştan" ceza alıyor ama suçlusu mustafa cengiz yönetimi : )

  bu gidişle covid20 çıkarsa onun da sorumlusu olacak yönetimdir sonuçta covid19 onların döneminde pörtledi.

  ayrıca klingonların federasyona açtıkları savaşın sorumlusu olan yönetimdir. (teorik olarak henüz gerçekleşmedi yıldız tarihi ile 2256 yılında olacak ama olsun sorumlusu mustafa cengiz yönetimidir.)

  seri 109.2 getirinnn...
 • 5682
  benim için mustafa cengiz ve diğerleridir.

  geçirdiği ağır bir ameliyattan sonra bile kısık sesle galatasaray'ın haklarını savunmaya çalışan adamın adını ağzınıza daha fazla meze yapmayın. adam vefat edeli daha 1 hafta bile olmadan onun adına dolaylı veya doğrudan tepki vermeniz; üstelik bu tepkinin bugünkü kararlardan olması artık sınırları aşan ve vicdana sığmayan eleştiriler oluyor.

  hele bir de dursun aydın özbek ile karşılaştıran yok mu ah ah yemin ederim ekrana vurmamak için kendimi zor tutuyorum. taksi parasını bile galatasaray'a kitleyen birisiyle, galatasaray uğruna hastalığını ikinci plana atan adamı karşılaştıranlara birazcık vicdan armağan etmek istiyorum ama kalkıp onu da dursun özbek için kullanırlar diye korkuyorum. uefa'dan men almamızı engelleyen ve borçları tl'ye çeviren bir başkanın sadece bu icraatleri bile en iyi başkanlarımız arasında yer almasına yeter de artarken, kalkıp saçma sapan şeylerle eleştiri yapıp sonra galatasaray kültüründen bahsediyoruz ya işte orada bitiyorum.
 • 5683
  geçen sene bugünlerde galatasaray'ın haklarını savunmadığı için sabah akşam nefretle eleştirilen yönetim. neyse ki yerlerine burak elmas yönetimi geldi de galatasaray'ın hakları şu an çok iyi savunuluyor. mesela bizim futbolcumuz daha hafif bir müdahale yüzünden 8 maç ceza alırken rakip futbolcu daha ağır harekete 2 maç ceza alıyor. sergen yalçın küfürler savururken 1 maç ceza alıyor, fatih terim sırf çizgiyi geçti diye 5 maç ceza alıyor.

  iyi ki burak elmas yönetimi var. başkan burak elmas tıpkı geçen sene attığı twitlerdeki gibi galatasaray'ın haklarını kimseye yedirmiyor, var gücüyle savunuyor. iyi ki varsın büyük başkan.
 • 5684
  yaptıkları ve yapmadıklarıyla neresinden tutsan büyük ölçüde elinde kalan bir yönetimdi. kaldı ki iyi-kötü mali genel kuruldan geçtiler ve artık dönemleri kapandı. üstüne konuşulacak olsa buraya 10 paragraf yazılır ama pratikte bir faydası olmayacağı için bence artık bundan imtina etmeliyiz.

  mukayese edildikleri mevcut burak elmas yönetimi ise başta başkan olmak üzere daha çok toylar ve öğrenecekler. dileyelim ki öğrendikçe - yani koltuğa alıştıkça - kendilerinden önceki yönetim gibi niyeti bozmazlar, asıl planları filan da yoktur.

  bu noktada en büyük güvencem mevcut başkanımızın önceki rahmetli başkanımız gibi ticaret adamı olmamasıdır. umuyorum ki güvendiğim dağlara karlar yağmaz.