• 5679
    dursun özbek yönetimi direkt galatasaray’ı teslim ettiğinden federasyona gerek duymamıştır. 2015-2017 arasında galatasaray’a yapılan hakem hataları unutulmuş belliki.

    mesela şükrü saraçoğlu stadının açılmasıyla birlikte oynanan derbi maçlarında hakemin kafayı yarmasına kadar giden saha olaylarında ceza almamalarının sebebi de mustafa cengiz yönetimidir. hatta fatih terim’e 8 maç ceza verilmişti 2013’te o da cengiz yönetiminin kabahatidir.
  • 5680
    hala tüm tff kurumlarını fenerbahçe ve beşiktaş'a teslim etmekle suçlanıyorlar şaka gibi. mevcut siyasi iradenin galatasaray düşmanlığını çok hafife alıyorsunuz siz. rahmetli cengiz durumun farkındaydı çok fazla seçeneğinin olmadığını bildiğinden tatlı dille işleri halletmeye çalıştı şu an burak elmas'in yaptığı gibi arada bir var fark o da m.cengiz'in o dönem ne gs düşmanlığı kalmıştı ne de hainliği! bu da ayrı bi ikiyüzlülük ya neyse! florya, kemerburgaz, galatasaray adası ve borçlarin tl'ye çevrilmesi konularında bürokratik engellere rağmen iyi iş çıkartıldı. federasyon ve pfdk, mhk, gibi kurumlar malum direkt tepeden atamayla geliyor ve kurumlara atananlar özellikle düşmanlık derecesinde galatasaray'in karşısında olan şahıslardan seçiliyor yıllardır aleyhimize verilen kararlarla bu sabit. o yüzden eleştirileri mevcut siyasi konjekture göre sekillendirmekte yarar var zira ben türkiye ligi'nde kulübümü izlerken pek çok maçta, zafere kaçış filmindeki alman ordu takımına karşı mücadele veren slyvester stollene gibi hissediyorum.