• 5624
  allah'a şükür kurtulduğumuz yönetim. özellikle de mustafa cengiz, yusuf günay ve abdürrahim albayrak'ın görevlerinin bitmesi keyfime keyif katıyor. bundan sonra kendileri için şifa, sağlık, huzur diliyorum. verelim kulübün hesabını kendi ajandaları olarak kullansınlar arada bir. 500 bin lira da istemeyiz hem.

  ya futbol maçının ilk yarısında "ilk yarıdan kareler" başlıklı fotoğraflarda bile görüyorduk bu adamları hahahahaha. kaybedilen maçlardan sonraysa saklambaç oynuyordu beylerimiz.

  birileri "burak elmas yönetimi, mustafa cengiz yönetimini itibarsızlaştırmak için twitter'ı kullandı." buyurmuşlar. allah aşkına şu yönetimin son icraatlerini ve son açıklamalarını bir gözünüzün önüne getirin. bu adamları itibarsızlaştırmak için ekstra çabaya gerek var mıydı sizce?
 • 5625
  bazı sanrılara konu olmuş eski yönetimimiz. bazı renktaşlarım kendilerini eleştirenlerin onları ekseriyetle ülke yönetimiyle aralarındaki ilişkilerden dolayı eleştirdiklerini iddia ediyorlar. ve maalesef bu iddia üzerinden daha ilk 24 saatini doldurmamış burak elmas yönetimi'ne vurma çabası görüyorum.

  işin aslı tabii ki öyle değil. sayın cengiz ve yönetimini eleştirenlerin neredeyse tamamı kendilerini mevcut hükümetle ilişkilerinden ötürü değil; mevcut federasyon, federasyonun kurumları ve galatasaray düşmanı rakipler ile ilişkilerinden ötürü eleştiriyordu. ve aynı kişiler, aynı durum oluşursa burak elmas yönetimi'ni de rahatlıkla eleştireceklerdir.
 • 5627
  3 yıldır başta olduklarında yaptıkları ve daha önemlisi yapamadıkları için kendilerini eleştirdiğimiz için 1 gündür başkan olan burak elmas'a sudan sebeplerle saldıranları komik bulup eleştiremeyeceğimizi söyleyen insanlar var. burak elmas da mustafa cengiz ve yönetimi gibi galatasarayı yönetirse burak elması da eleştiririz. daha ilk günden onun twitine cevap vermiş, şunun twitine cevap vermemiş diye değil. neyse biz "zekamızı" düzgün kullanmaya çalışmaya devam edelim.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!