• 8
  galatasaray’a iyilikten çok kötülükleri dokunmaya başlamış ikili. 3 sene sonunda elinizde kaostan başka birşey yoksa, birşeyleri becerememişsinizdir.
  ligin en pahalı kadrosunu kurup 2 şampiyonluk almak iyi başlangıç oldu ancak bu süreçte senden 5kat düşük bütçeli takımların bile oynadığı kişilikli futbolu gösteremeden her sene avrupa’da madara olmak filan pek hoş değildi!?. az değil yahu 3 senede ortaya bir kadro çıkartamayıp hala her transfer dönemi sorunların transfer ile çözülmesini beklemek filan komik şeyler bunlar. burada transfer dönemi başarısızlıkları yönetime ait ise, 3 senede 50 tane adam aldırıp hala transfere ihtiyaç duyması da terim’in problemi. sanki kulübe yeni imza atmış gibi sürekli transfer ihtiyacı olmaz ki yahu. zamanında aldırırsın genç potansiyeller, madem para yok 3 senede hazırlarsın bunları. mikrofon görünce yönetime sallamak adetin olmuş, ama ligin en pahalı kadrosunu 7. yaptın, buna kimse bişey dedi mi yahu!
  özetle galatasaray’a bu saatten sonra kaostan başka birşey vaadetmediklerini düşünüyorum.
 • 10
  2017-18 sezonu şampiyonluğu sonrası bu ikili arasındaki ilişkinin bozulmaya başladığını düşünüyorum. gomis'en sonra yapılamayan santrfor transferi ve devre arası yine başarısız olunması. hocanın isyanı ve nihayetinde onun devreye girdiğini gösteren gece yarısı toplantı fotoğrafları...

  ozan kabak'ın satılışı ise bu ikili için bağların kopma noktasıydı bence. ozan hocanın istememesine rağmen satıldı; o zaman hocanın beyanatları değişmeye başladı. hoca, "taraftara bir söz verdim" sözünü ilk defa bu satıştan sonra dile getirdi.

  daha 2019-20 sezonu devre arası sonra arda turan kavgası yaşandı malum. şimdi de yaşanan hadiseler ve üstüne başkanın basın önünde futbolcular ve hoca hakkında yersiz ve tuhaf konuşmaları olayı bu noktaya getirdi.