• 5597
  twitterda ciddi bir anonim hayran kitlesi olan eski başkan. bu kitlenin ortak özelliği ise 7/24 fatih hocaya saldırmaları. belli başlı dönemlerde bir yerden talimat almış gibi ya da hepsi aynı anda bir aydınlanma yaşamış gibi belli başlı 3-4 cümleyi yazarak saldırıyorlar. yönetim değişti yeni yönetime de saldırıyorlar. ben mesela hiç bir yönetime 1 yılını doldurmadan doğru düzgün eleştiri yöneltmedim, negatif basmadım. bir fırsat verelim dedim. dursun özbek zamanı bile böyleydi. ama bunlar mazbatasını yeni almış yönetime de saldırıyorlardı. neyse en son bu saldırılardan georghe hagi de nasibini almış gözüküyor.

  sanırım bu kulübün tek ve gerçek efsanesi kendisi, biz bazı şeyleri yanlış biliyoruz. çünkü kulüpte saldırmadıkları efsane kalmayan adamlar sadece kendisine toz kondurmuyor.*
 • 5598
  2020-2021 yaz transfer sezonunda ismi geçen oyuncuların aynı maliyetlerle transferini kendisi yapsaydı şu anda sözlüğün hali nasıl olurdu merak ettiğim eski başkanımızdır. baktığımız, kişiler değil icraat olmadığı müddetçe maalesef sonumuz hep başarısızlık. bana kalsa ben de kante ile sancho'yu isterim. neyse herkes çok daha iyi galatasaraylı zaten değil mi:)
 • 5599
  genellikle "burak elmas bugün iyi işler yapmadı hemen muatafa cengiz'e sallamalıyım." "fatih hoca başarısız hemen mustafa cengiz'e sallayayım ihale ona kalsın" şeklinde eleştirilen başkandır. hep böyle anlarda eleştirilir, yok kulüpten ihracı gündeme gelir. adam ciddi hastalıklarla boğuştu, bıraktı ve gitti zaten. hala gelmiş adamı bay kemal gibi kullanmaya çalışıyorsunuz. neyse allahtan kendisi bu noktaya başkan olduktan sonra getirildi de iktidarında 2 sene başarı gördük.
  2 süper lig şampiyonluğu olan, galatasaray eski başkanı.
 • 5600
  sosyal medya da yazılan her şey o yazan kişileri temsil etmiyor. rakiplerimiz, içimizdeki irlandalılar ve başka niyetleri olan kişiler anonim hesaplar altında ınsanlara, kurumlara algı operasyonu yapıyor. o yüzden bu tür hesaplara itibar etmeyiniz. sosyal medya da mustafa cengiz sevdası adına bir şeyler yazıp karalayanların galatasaray taraftarı ile ilgisi yoktur.
 • 5601
  etabu ve falcao'yu kendi hür iradesi ile aldığı için kurşuna dizilmesi gereken eski başkanımız. terim'in onayı olmadan florya'ya bahçıvan bile alınmadığını bilen taraftar sırf saldırmak için falcao üzerinden adamı vurmaya çalışıyor.

  acaba falcao'yu almasaydi florya'yı kaç bin taraftar basardi? havalimanına tuzla koşan onbinlerce taraftar sosyal medyadan baskı kurmasaydi falcao acaba florya'nin kapısından içeri girebilir miydi? ffp belasında bile hasta yatağında transfer yapan adama karşı yapılan bu nankorlugu hayretler içinde izliyorum.

  albayrak denen şahsı sabahtan akşama kadar elestirebilirim ama şu adamdan daha ne isteniyor merak ediyorum. ffp'den kurtarmasaydi bu kulübü burak elmas bol keseden alabilir miydi bu adamları? satmadan alamazsin kanunu bu sene de devam etseydi acaba kimi satıp da kulübe transfer yapacaktı yeni yönetim? feghouli'yi 150 milyon euro'ya satip transfer yapardı heralde. aynen bro.