• 35
  mesele oyuncunun iyi-kötü olmasından ziyade teknik heyetin kafasındaki oyun şablonuna uymasıyla ilgili. işin güzel kısmı ise bu çocuk hem iyi oyuncu, hem daha 21 yaşında hem de ciddi bir potansiyeli var.

  3.ligde oynaması da biraz tercih meselesi gibi duruyor. bir şekilde ligin klasmanından bağımsız oynamayı tercih etmiş ve bu sezon beklenen çıkışı yapmış. 5 aralık 2019 beşiktaş 24 erzincanspor maçında da son derece iyi bir performans göstermiş. biz almasak kesin süper lig'deydi bu sezon.

  bu arada kendisi özelinde jesse sekidika'ya da bir parantez açmak lazım. bu çocuk daha doğru-düzgün şans bulamadı. 2-3 maç düzenli oynasın sağlıklı bir yorumda bulunulabilir. birkaç maçta bir ortalama 10 dakika bile süre almayan bir oyuncu hakkında ahkam kesmek baya baya bilgisizliktir.
 • 36
  yetiştirme bedelinin yüksek olması ve bu bedelden çıkmak için uzun süre alt kategorilerde oynamayı tercih etmiş olabilir. bulunduğu kategorinin çok üzerinde bir oyuncu.
  geçen sene sahada sadece 3 kişi olduğumuzdan sebep, sürekli değişerek izleme yapamıyorduk. neyseki birbirinin gözüne ve sözüne sonuna kadar güvenen bir ekiptik. başkalarının yapması gereken ama yapılmadığı için , işimize olan saygımızdan dolayı takip etmeye başladığımız kiralık oyuncuları izlerken görmüştük oyuncuyu. hem de daha fazla gol atan diğer kanat oyuncusuna rağmen dikkatimizi çekmişti. sonrasında cenk özkaçar ve kerem’i izleme görevimi oğuzhan kardeşim yaptı. raporumuz her iki oyuncunun da takıma kazandırılması yönündeydi lakin ligdeki sıkıntılı durum, yönetim belirsizliği ve yeni yönetim ilgisizliği derken kaynadı gitti.