resim
Morgan Sanson
Takım:Aston Villa
Mevki:Merkez orta saha
Yaş:27
Boy:1.80
Uyruk:Fransa
 • 38
  aston villa taraftarının beğendiği bir futbolcu.

  ancak çoğunun mesajları “sakatlanmasa iyi futbolcu aslında” tadında. transfermarkt’a girince sakatlıkları sağlıklı şekilde göremiyorsunuz ama villa taraftarının iddiası bu. fransa’da da sakatlık sorunları yaşamış bu arada onu görebiliyoruz.

  sanson kötü futbolcu diyeni görmedim zaten. fakat bu kadar alternatifsiz bir kadroda 11’e as topçu alıyorsak sakatlığından ödümüz patlamamalı. dolayısıyla oliveira tercihini makul buluyorum.
 • 39
  2022 - 2023 transfer sezonunda adı gecen ortasahaların biribirine benzemedigi gibi sanson da ne carvalho ya ne oliveira ya benzemeyen bir oyuncu. buradan aslında istedigimizin degil alabilecegimizin pesinde oldugumuz belli.
  oyuncu olarak bakınca premier ligi yakından takip ettiğim icin rahat konusacagım.
  aston villanın takip ettigim cogu macında sahada yoktu hatta sonradan da girmedi. oynadıgı bir kac mac hatırlıyorum onlarda da cok az sahada kaldı.
  fransada izlemedim ama premier ligde az zamanda gordugum kadari ile ortalama savunma, ortalama hucum eden bir adam, asla ortasahada ne savunma, ne de hucum liderligini alacak bir adam degil. bunları yapacak bir adamın yanında super destek gorevi gorur.
  seviyelerinden bagımsız cicaldau tarzı bir adam. onun yerine 8 icin ise, yanında topla cambaz bir 10 ve adam yiyen bir 6 lazım yoksa 3. haftadan kendisinin baslıgı kufur duvarına doner.
  ama zaten adam yiyen bir 6 ve topla is yapan bir 10 alınırsa taylan berkan, cicaldau dan birisi de orada is yapar.
App Store'dan indirin Google Play'den alın