• 147
  sözlükteki en sevdiğim yazarlardan birisiydi, çok sık muhabbet etme şansı bulamıyorum birileriyle burada kendisiyle de aynı şekilde belki pek sık konuşmazdık fakat hem çok saygı duyduğum bir öğretmen hem de çok sevdiğim bir yazar abimdi. savunduğu görüşlere girmeyeceğim herkesin kendi fikridir ve herkes bunu kendi düşüncesine göre değerlendirebilir. fakat şahsen bütün bunlardan bağımsız olarak sözlükten ayrıldığını öğrenince çok üzüldüm. fikirler farklılık gösterebilir tabii ki ama elbet öfkesinin kendisi için haklı sebepleri vardır, zira senelerdir galatasaray sevgisine bizzat şahit olduğum, uzun yıllar burada olan birçok yazar ve okurun da şahit olduğunu düşündüğüm bir yazardı. yalnız kendisine bir de sitemim var, madem gidiyorsun bir haber ver be adam. artık başlığında kendi kendimize mi konuşacağız seninle?
 • 148
  gittiğine üzüldüğüm yazar.

  üzülme sebebim ise sözlükte yazdığı şeylere göre istediklerinin olmasıydı. yani istediği gibi teknik direktör değişmiş ve yerine yeni teknik adam gelmişti. bütün bunlar olmuşken istediği galatasaray'ı savunmak varken gitmesi hoş olmadı.

  ya da bu bağlamda bakıldığında misyonunu tamamladığını da düşünebiliriz. yoksa fenerbahçe futbol takımı başlığında bile galatasaray'ı düşünecek kadar galatasaray futbol takımı teknik direktörünü eleştirmesinin bir anlamı olması gerekirdi.
 • 150
  boşu boşuna pilot olmuş yazar. millet 3 günlük teknik direktörü eleştiriyor diye sinirlenip pilot mu olunur? internet alemi burası her tipten kişi var.

  engelle özelliğinin çalışmamasıyla ilgili şikayetini anlıyorum, kendim hiç kullanmasam da. ancak hep aynı kişiler aynı şeyleri farklı başlıklara yazıyorlar zaten, bir süre sonra nicki görünce ne yazdığını tahmin ediyorsun, okurken aradan o kişilerin entrylerini atlayıp geçerdin. sinirlenmene gerek yoktu.

  zaten futbol dışı spor dalları hakkında yazan kişi az gidişi üzdü bu bakımdan.