resim
Michy Batshuayi-Atunga
Takım:Chelsea
Mevki:Santrfor
Yaş:28
Boy:1.85
Uyruk:Belçika
 • 221
  uğur karakullukçu’nun iddiasına göre ilgilendiğimiz forvet adaylarından birisi.

  valla batshuayi’yi geçen sene kaçırdığı onca fırsata rağmen ağzım açık izliyordum. inanılmaz bir atletizmi var. geçen sezon şu ligde rakipte olup da kıskandığım fiziksel anlamda canavar iki topçu vardı birisi bats diğeri ise fener’de oynayan osayi samuel’di.

  yani bats’ın yaptığı pres anadolu takımları stoperlerini acayip yıldırıyordu ama adam bir türlü içeriye topu tıklayamıyordu. kendisini galatasaray’a çok isterim. beşiktaş’ta tutmadı ama beşiktaş’ta geçen sene kim tuttu ki? batshuayi’nin dumankaya göğüs reklamlı fuşya renkli gs formasıyla halı saha görüntüsünü hatırlayanlar bir miktar hüzünlenmiştir bile…
 • 226
  geçtiğimiz sene beşiktaş'tan 4.65 milyon € kazanmış komple santrfor. komple dediysek de gol yeteneği hariç komple. nasıl bizim xg'miz ile attığımız gol arasında uçurum varsa aynı durum beşiktaş'ta da vardı, hatta daha fazlaydı diye hatırlıyorum. nasıl ki bizde bunun sebebi mohamed, diagne, halil, cicaldau gibi isimlerin son vuruştaki beceriksizliğiyse beşiktaş'ta da sebep batshuayi idi. hatta bunu batshuayi tek başına başardı diyebilirim.

  profil olarak doğru oyuncu ama pahalı. geçen sene forvetlerinden çok çekmiş olan bir takım için ise oldukça lüks.
 • 228
  yaşı 35’den büyük beşiktaş taraftarınca osvaldo nartallo’dan sonraki en büyük kazma olarak nitelendirilen beceriksiz balta sapı. beşiktaş’ın şampiyonlar ligi’nde sıfır çekmesinde de, ligde erken havlu atmasında da, hatta türkiye kupasından elenmesinde de epey payı vardır.

  burak yılmaz’ı en güçlü ve formda döneminde beğenmeyen taraftar batshuayi’ye yürüyor. arkadaş ya ben anlamıyorum bu oyunu, ya da diğerleri.

  atletik falan ama her zaman en kötü opsiyonu tercih eden birisi için bunlar ne derece önemli? diagne’ye falan rahmet okutur bu arkadaş. her ne kadar üst düzey bir oyuncu asla olamasa da, aslında ilk marsilya, chelsea, dortmund dönemlerinde falan o kadar kötü değildi. ne olduysa artık son 1-2 senedir her şeyi mahveder oldu bu adam.
App Store'dan indirin Google Play'den alın