• 1687
  kendisi hakkında bilinen bir yanlış var. böyle bir yıllık ücreti yok. eğri oturup doğru konuşmakta fayda var.

  alacağı yıllık ücretinin %50'sini arsenal %50'sini ise real madrid ödeyecekmiş. ek olarak şikeci ve kurnaz fenerbahçe yönetimi muazzam bir madde koydurtmuş, mesut'un oynamadığı ve gol atamadığı her maçta bu kulüp suyun öteki tarafına ödeme yapacakmış. henüz doğrulayamadığım bir kaynağım ise "hayatının kumarını oynayan" max kruse, has ve has alman olan mesut'un transferinden dolayı çok mutlu olduğunu dile getirip davada bulunan alacağından vazgeçmiş.

  şike severleri sevindirecek bir haberim daha var ama onu ancak ahmet bey (ercanlar) di marzio'ya whatsapp'dan cevap verirse teyit edeceğim. di marzio görüşmek istediği halde ahmet bey ona cevap vermediği için doğrulayamıyorum.

  2010 dünya kupası öncesi kendisini alman hissettiğini söyleyip alman milli takımını seçen vatansever futbolcu.
 • 1688
  kendisinin yıllık ücreti konusunda bir muğlaklık bulunan futbolcu.

  arkadaşlar boklamanın lüzmü yok. adam zamanında türkiyede takım tutmuyorum demiş olsa da çocukluktan beri büyük bir fenerbahçe aşkıyla doluymuş. o sebeple yasal sınırlar içinde en düşük maaşı alacaktır. çok normal.

  kaldı ki 7.5 milyon euro alacak olsa bile helali hoş olsun. görmüyor musunuz memleket sevdalısı, gerçek bir türkiye aşığıymış mesut. büyük ihtimalle derin galatasaray, kendisi koyu bir fenerbahçe taraftarı olduğu için almanyayı zorla seçtirmiştir. o ise şimdi bütün o zincirlerini kırarak hep hayalini kurduğu türkiyeye gelmiş. çok mu 7.5 milyon euro?!

  bu arada alman hükümetinin kendisine uyguladığı zulüm sebebiyle norveç devleti fenerbahçe'ye mesut'a ödenecek her birim euro için 1.5 birim euro tazminat ödeyecek. maaşını ise adının açıklanmasını istemeyen, koyu fenerbahçe taraftarı olan nikaragualı bir iş adamı üstlenmiş. "mesut'u izlemeye değer!" açıklaması ile kulübün hesabına parayı yatırmış bile!

  ayrıca erol bulut "gendizinin garandinada olduğunu, mac egziği dıjında bir zıgındızı olmadığını" belirtmiş. bir senelik maç eksiği olsa da gayet diri halde gelmiş yani. iş ahlakı hayranlık uyandırıcı.

  büyük türkiye sevdalısı, en sevdiği dizi diriliş ertuğrul olan, evinin her tarafını osmanlı motifleriyle süsleyen eski (alman) milli futbolcu. adam resmen yürüyen türkiyeymiş haberimiz yok! bu ayıp bize yeter.

  ---realist kısım---
  iyi topçudur ve kalitelidir. yatma ihtimali de nispeten yüksektir. eşşşşek yüküyle para alacağı da belliydi yoksa ne işi var fenerde. işin diğer tarafı ise yukarıdaki bölüme herhangi bir fenerbahçe muhabiri söylese inanacak, hatta bir kısmına halihazırda inanan bir kitle var. şaka değil arkadaşlar bunlara inananlar ehliyet alıyor, sokağa çıkıyor, internete girip tweet falan atıyor. bu insanların gerçekliğine ikna olmayan varsa lütfen antu'yu okusun.
  ---realist kısım---

  yıllardır hasretiyle yanıp tutuştuğun memleketine ve fenerbahçe'ye hoşgeldin mesut! rakip olsak da ülkeye gelen açık ara en büyük isim ve gerçek bir türk olduğu için göğsümüz kabarıyor!