• 1157
  eğer aklını kullansa idi çok ihtiyaç duyduğumuz bir eksiğimizi tamamlardı ve birlikte çok mutlu olurduk. ama o en verimli çağında para için yedek oturmayı tercih etti. bitmeyen para yok mert kardeş, milyon milyon da olsa o para bir gün muhakkak bitecek ama seni kim hatırlayacak? nasıl hatırlayacak? geçmiş olsun. sen bizim sakalımızı kestin ama kendin de kolunu kaptırdın. maalesef kat'i surette bildirmeliyim ki yazık ettin.

  edit: bu entry sözlük moderasyonumuzun gözettiği yazım kuralları baz alınarak güncellenmiştir.
 • 1158
  haddinden fazla abartılmış futbolcu. bu adam sivasspor'da iş yapar ama üç büyüklerde sudan çıkmış balığa döner. ki döndü de...

  galatasaray'a gelse şimdilerdekinden farksız bir oyun ortaya koyamazdi. taraftar baskısı, büyük camia beklentisi bambaşka bir şey. avrupa'da nice mert hakan yandaş var. mesele daha iyisini uygun ucretler ile turkiye'ye getirebilmek. onun için de scout ekibine kulak asmak gerekiyor.
 • 1160
  kendisinin yerinde olsam her maçtan sonra önüme bir leğen patlamış mısır alır, erol taş gibi kahkaha atarak sözlükte hakkımda yazılanları okurum.

  kendisi durumundan memnun, 5 yıllık 75 milyon liraya imza atmış, gayet keyfi yerinde. hocasının umrunda değil, onu almak için bir tarafını yırtan kısa boylu şahsın umrunda değil, onun üzerinden şov yapan başkanının afedersiniz zaten ipinde bile değil. fenerbahçe taraftarının %90ının adını bildiğini bile düşünmüyorum. gel gelelim bir tek bizim umrumuzda. salın artık.