• 164
  öncelikle fatih terim'in 24 ekim 2020 bb erzurumspor galatasaray maçısonrası yaptığı önemli açıklamalardan bahsetmek istiyorum. yoğun gündem nedeniyle arada kaynadı.

  --- alıntı ---
  anlamadığım bir şey var bir takım hakemler bize uzun zamandır gelmiyor. niye gelmiyor onu da anlamıyorum. bir maçımızda kötü bir yönetim gösterebilir eyvallah kendi cezasını federasyonu zaten veriyor. bunu beğenmedik, bunu da beğenmedik o zaman hakem kalmaz. biz herkese açığız.
  --- alıntı ---

  daha 2020-2021 sezonu başlayalı 6 hafta oldu. dalga geçer gibi 27 eylül 2020 galatasaray fenerbahçe maçında orta hakem ali palabıyık, 4.hakem mete kalkavan, var hakemi alper ulusoy, geçen hafta* arda kardeşler. şu hakemler fb aleyhine benzer hatalar yapsa 3-4 yıl bir daha fb maçı yönetmezdi. daha bunun halisi, hüseyini, yaşar kemali var.

  sezon boyunca bu saçma sapan hakemleri döndürüp döndürüp bizim maçlara verirlerse tepkimizi net olarak ortaya koyalım. maalesef yönetimden umudum yok ancak milyonlarca taraftarı olan koskoca galatasaray camiası buna dur diyecek güçtedir.

  https://www.aa.com.tr/...i-belirlendi/1955382

  görüldüğü üzere bu sezon için ligde 47 tane üst klasman hakemi var. hadi 10-12 tanesi tecrübesiz diyelim. her biri sezonda neredeyse 1 maç yönetse zaten lig biter. birkaç adet isimleri belli yeteneksiz ve art niyetlilerin döndürüp dolaştırılıp 2-3 haftada bir maçlarımıza atanmasına izin vermeyelim.

  ayrıcalık isteyen yok, adil olsunlar yeter.