• 5
  kayserispor ile 2,5 yıllık sözleşme imzalayan oyuncu.

  --- alıntı ---

  hoş geldin melih okutan

  kulübümüz, genç milli kanat oyuncusu melih okutan ile 2,5 yıl süreyle sözleşme imzalamıştır.

  anlaşmanın hem melih okutan'a hem kulübümüze hayırlı olmasını diliyoruz.

  hes kablo kayserispor kulübü

  --- alıntı ---
  https://twitter.com/.../1352216848234897409
  2020-2021 ara transfer dönemi
 • 6
  kendisini üsküdar anadolu'da oynarken maltepe stadında 1 sezon boyunca izlemişliğim var. fenerbahçe'den kiralık gelmişti. güzel takımdı o zaman üsküdar anadolu. gerçi son maçta küme düşmüşlerdi:) sol bekte de yasir subaşı oynuyordu, yine fener'den kiralık. zaten tribüne de fenerliler hakimdir üsküdar anadolu'da. mecnun odyakmaz da onursal başkanları gibi bir şeydi o zamanlar. sonra küme düştüler, isimleri değişti falan ben de takibi bıraktım.

  melih o sezon dikkat çekici bir performans göstermişti. okan koç'un ilk parladığı zamanlar gibiydi. hızlı ve çabuk bir sağ açık. yine de beklenen sıçramayı yapamadı. gerçi sonuçta kapağı süper lige attı, bu açıdan sıçrama yaptı diyebiliriz ama oyun olarak seviye atladı mı derseniz, pek değil. bakalım kayseri' de neler yapacak.
 • 7
  1 milyon euro'ya kiralanan ertuğrul taşkıran'ın bonusu olarak boluspor'a katılmıştı. bolusporda çok büyük bir diz sakatlığı yaşadı ve bu sakatlık gelişimini çok fazla etkiledi. neredeyse 2 sene top oynayamadı. 2020-2021 sezonunda boluspor'da neredeyse yapılan bütün organizasyonların içinde kendisi vardı. iki ayağı da düzgün fakat nerede ne yapacağını çok fazla bilmeyen bir oyuncu. eğer çok büyük yol kat edemezse süper ligde başarılı olacağını çok fazla düşünmüyorum.