• 5730
  türkiyede forma giydiği sürede 72 maçta 54 gol atmış gol makinesi. keza doğru düzgün süre almadan belçika'da da 12 maçta 4 gol attı. statik oyunundan dolayı beğenilmiyor ama bence bu adamın o kadar fazla ve kolay gol atmasının sebebi tamamen pozisyon bilgisi. yaptığı iş her ne kadar basit görünse de herkesin yapabileceği bir şey değil.

  neyse umarım premier lige gider de ak göt kara göt belli olur. o zorluk seviyesinde de artık 18 maç 12-13 gol falan gibi absürt bir istatistik yaparsa ya burada kıymeti bilinir yada iyi bonservisle gider.
 • 5731
  zorunlu satın alma opsiyonu yoksa premier lige kesinlikle kiralık verilmemesi gereken oyuncu.

  renkdaşlarım, kardeşlerim eyy sevgili romalılar. diagne premier ligde oynayamaz. özellikle kontra atak oynayan takımlarda hiç oynayamaz. bu kardeşimizin oynadığı en iyi oyunlardan biri 17 ocak 2021 beşiktaş galatasaray maçıydı ve o maçta ilk yarıda isabetli pası ya da şutu yoktu. bir de bazı gazetelerde 11 gol atarsa zorunlu satın alma opsiyonu devreye girer diye bir olay gördüm, gülmekten okuyamadım. :) diagne zaten premier ligde 11 gol atsa zorunlu satın alma opsiyonu olmasa bile çok rahat satarız. :) zaten böyle bir ihtimal de yok.

  eğer zorunlu satın alma opsiyonsuz bir şekilde kiralarsak bir daha da satamayacağımız oyuncu.

  türkiye süper liginde atıyor orada niye atamasın diye düşünebilirsiniz. burada futbolu bırakan wagner love, cisse, demba ba, gekas gibi futbolcular da atıp gol kralı oluyor. yani burada biraz pozisyon al zaten gol atıyorsun. bizim ligde bile ayakta duramayan diagne premier ligde 8 gol atsın sürekli kendisinden özür diler futboldan anlamadığımı ve bildiğimi her yere yazarım.