resim
Mathias Ross Jensen
Takım:Galatasaray
Mevki:Stoper
Yaş:21
Boy:1.90
Uyruk:Danimarka
 • 83
  --- alıntı ---

  galatasaray'ın transfer döneminde danimarka ligi ekiplerinden aalborg'dan kadrosuna kattığı mathias ross, danimarka'da yayın yapan haber sitesi bold'a açıklamalarda bulundu.

  sarı-kırmızılı takıma transfer sürecini anlatan ross, "galatasaray'la aalborg'un anlaştığını ilk olarak antrenmandan önce öğrendim. kulübün sportif direktörü ınge andre olsen, menajerim bach lund'un aradığını söyledi. aalborg'un galatasaray'la anlaşma üzere olduğunu ve hemen eşyalarımı toplamamı söylediler. bunu duyduğumda ağzım açık kaldı ve nefes nefeseydim. bir buçuk gün sonra istanbul'a gittim ve imza attım. nereden geldiğimi düşündüğünüzde kesinlikle çılgıncaydı. birkaç gün yorgun ve halsizdim. bir rüyanın ortasındaymış gibi hissederek etrafta dolaşıyordum." dedi.

  galatasaray'a imza attıktan sonra nelsson ve midtsjö'den destek aldığını söyleyen genç stoper, "istanbul'da taşınmam kolay oldu. victor nelsson ve fredrik midtsjö çok yardımcı oldu." ifadelerini kullandı.

  ross ayrıca şunları söyledi, "havaalanında beni karşılayan çok fazla insan vardı. böylesine güçlü bir taraftar kültürünün olması harika. sosyal medya üzerinden hiç bu kadar mesaj almamıştım. taraftarların gösterdiği sevgi çok güzeldi."

  --- alıntı ---

  ntvspor
 • 84
  ross neyse ki oyun deneyimine çok ihtiyacı olan bir futbolcu değil. biraz daha büyük takım futbolcusu olmayı öğrenmesi lazım, onun için de zaten antrenmanlarda ayağını geliştirmesi, mentor olarak da nelsson ve midtsjo ile çalışması onun için ideal olacaktır.

  nelsson ayrılana kadar oynamasını beklemiyorum. nelsson için satış bekleniyor, yerine transfer önceden yapılmış oldu.
App Store'dan indirin Google Play'den alın