resim
Marcos do Nascimento Teixeira
Takım:Sevilla
Mevki:Stoper
Yaş:26
Boy:1.85
Uyruk:Brezilya
 • 4465
  olur da kalan sözleşmesini tamamlayıp, iki yıl daha galatasaray’da kalırsa 28 yaşında, milli takım forması giymemiş ve bonservisi elinde bir futbolcu olacak, akabinde de yeni sözleşme imzalamak için tuzlu bir imza parası artı maaş isteyecek.

  tıpkı denayer’in şu anda bulunduğu durum gibi.

  bu durumda da en yüksek parayı yine ya türk liginden ya da arap coğrafyası liglerinden alabilecektir ve büyük ihtimalle kaptanı olduğu kluple devam edecektir.
 • 4466
  35 yaşına kadar bizimle devam etmesinde herhangibir sakınca bulunmayan, takımımızın bel kemiği, en önemli oyuncumuzdur kendisi. belirli bir standartı hem oyun olarak hemde takim kalitesi olarak kurabilirseniz, takımınız daki oyuncuların fiyatlarını da siz belirlersiniz, örneğin portekiz liginde orta sıralardan bir takımdan 3-5 milyona bir çok oyuncu çok kolay transfer edilebiliyorken bunu porto, marsilya gibi takımlardan yapmak istediğinizde bir anda karşınıza 30-40m gibi rakamlar çıkabilmektedir. elbetteki oyuncuları elde tutup turşusunu kuralım demiyorum, onunda örnekleri mevcut, vaktinde servet çetin'i, mehmet topal'ı, selçuk'u ederini bulmuşken satmadık ve elimizde patladı ama bu örneklerin şuan takımda bulunan marcao, kerem, nelsson, yunus, mohammed gibi oyuncularımız için benzer olduklarını düşünmüyorum. belirli bir takım kalitesi ve başarı istikrarını yakalayabilirsiniz, oyuncularımızın fiyatını da siz belirlersiniz. bunun için gerekli olan sürekli şampiyonluğa oynamak ve sürekli avrupa vitrinde belirli noktalara çıkıp, göz önünde olmak gerekiyor.
 • 4470
  kendisi giderse zaten yetersiz olan kadromuz çok büyük hatta en büyük gücünü kaybedecek. rakipler bu sefer eşeklerini sağlam kazıklara bağlıyorlar. açıp kadroları ve detaylar incelendiğinde, karşılaştırmalar yapıldığında acı gerçek yüzümüze vuruyor.

  geçen sene saç baş yolduran bu takım üzerine sadece bir stoperi değil savaşan-ruh koyan bir ismi kaybetmiş olacak. ki bence bu sezon geçen seneden daha zor geçecek.
App Store'dan indirin Google Play'den alın