resim
Lucas Sebastián Torreira di Pascua
Takım:Galatasaray
Mevki:Önlibero
Yaş:26
Boy:1.66
Uyruk:Uruguay
 • 803
  (bkz: 1 ekim 2022 adana demirspor galatasaray maçı)

  gün geçtikçe kalitesini daha çok sahaya yansıtmaya devam eden cep herkülümüz :)

  çok transfer yaptık bu sene ama açık ara en iyi transferimiz olduğunu her maç kanıtlıyor.

  hala %100 hazır değil, açıkcası geçen seneyi seria a'da düzenli olarak oynadığı için ve oyun tarzını da düşününce bizim lig ona çok hafif gelir diyordum ama hala tam olarak %100'üne ulaşamadı. fakat bu bile yetiyor farkını göstermeye.

  bir de maçta çok güzel bir şut çıkardı, ertaç da aynı güzellikte kurtardı. eğer tüm bu defansif aksiyonlarının yanına uzaktan şutu da eklerse çok çok iyi olur bizim için.

  rakipler sürekli gömüldüğünden ve kerem-yunus'da sürekli içeri devrildiğinden sürekli ortada sıkışıp kalıyor hücumlarımız.

  torreira hızlı ve tek paslarla bir anda oyun yönünü değiştiriyor zaten, bir de uzaktan şutları da istikrarlı şekilde devam ederse çok daha kolaylaşır işimiz hücumda.

  bi ara meşhur caps'ler vardı muslera ile ilgili, insanlıktan çıktığı prime zamanlarında, çayı da ben getireyim, yemeği de ben yapayım vs :)
  torreira için de o capsler yakında yapılacak gibi :)
 • 804
  berkan-taylan ikilisinden sonra midtsjö, sergio ve kendisiyle ortasahamız işler, çalışır hale getirmiştir. önceden defans-ofans arasındaki mesafe ve bağlantı korkunç seviyelerdeyken tecrübeleri ve teknikleri sayesinde bu üçlüden daha çok faydalanacağız inşallah. torreira'ya gelince kendisi başlı başına bir üstünlük aynı muslera gibi. kendisine süper ligde yakın bir oyucu olmadığı gibi kıyaslanabileceği bir futbolcu da yok. torreira bu seneki en büyük kazançlarımızdan, seneye bize avrupa arenasında çok katkısı olacak.
App Store'dan indirin Google Play'den alın