• 2657
  maç satmıyorsa eğer cümle alem gondiklesin beni.

  5 aralık 2020 cadiz barcelona maçı'nda hiçbir şey yapmadı. orta saha ve çevresinde boş boş dolandı resmen. 90+2'de kazanılan ve direkt olarak ceza yayından kullanılan, kaleyi dümdüz karşıdan gören frikikte bile normalde gözü kapalı atabilecekken topa hayvan gibi direkt olarak defans oyuncusuna abandı eşek. 1 dakika sonra korner oldu, tam bir selçuk inan korneri kullanarak onu da bok etti. maç boyunca resmen bitsin diye bekledi. zorla oynatılıyor.
 • 2658
  tabii ki maç satmıyor. sadece adamı esir aldılar ve zorla tutuyorlar. hayatını verdiği kulüple davalık/avukatlık olmamak için sesini çıkartmadı ama takım adeta çiftlik. zaten yönetim diye bir şey de kalmadı. rezil ve komik bir hâlde fc barcelona şu an.

  önümüzdeki seneye kalmadan devre arasında kaçıp kendini kurtarması herkes için en hayırlısı olacak. bu çöp tenekesinin içerisinde kaldığı her saniye hem kendisine, hem biz futbol sevdalılarına eziyet. çünkü adam artık yaşlandı ve kaybedecek vakti yok.

  manchester city olmuyorsa paris saint germain'e gitmesi en hayırlısı. onların da şampiyonlar ligi kazanması için leo'ya ihtiyaçları var.
 • 2661
  barcelona zaten pek hazettiğim bir kulüp değildi, g.o.a.t sayesinde iyiden iyiye nefret ettiğim bir kulüp haline geldi. kariyerinin sonuna doğru gelirken bizi kendisini izletmekten mahrum bıraktığı için aq katalanlarına çok sinirliyim.

  messi'nin tüm bu yaşanılan şeylerin suçlusu olduğunu sanmıyorum. aq kulübü önce en iyi anlaştığı kankalarını takımdan ayırdı , sonra kadroyu çöplerle doldurdu. bu da yetmedi yıllardır hoca olmayan adamlara teslim etti takımı. bunun karşılığında messi de açık açık gitmek istediğini söylediğinde yapmadığı çirkeflik kalmayan kulübüne de bir borcu yok bana göre. gitmek istediğinde 700 milyon euroluk serbest kalma bedelini öne süren barcelona şark kurnazıdır, sevdiğini tehditle elde tutmaya çalışan barzodur, adam falan değildir.

  inşallah kendisi yakın zamanda barcelona denilen barzo takımdan kurtulup özgürlüğe kanatlarını açacak. bizi kendisini izlemekten mahrum ettiği ayların acısını yeni takımında gösterdiği performansla çıkaracak ve şu s*ktimin dünyasında biz futbolseverlere futbolun mesihini tekrardan izletecek. futbola aşık edecek. çünkü kendisi messiah'dır, g.o.a.t'dır. futbolseverler olarak çok özlüyoruz seni kardeşim bilesin.

  https://www.youtube.com/watch?v=j9u1Uj5CPmg