• 129
  (bkz: #3159046)

  son hafta öncesi puan durumu;

  1.lille 80
  2.psg 79
  3.monaco 77
  4.lyon 76

  lille son hafta bütün ipleri elinde tutma ihtimalini saint ettienne ile berabere kalarak elinin tersiyle itti. her ne kadar bu yıl orta sıralarda olsa da asse refleks gösterebildi. lille son maç angers deplasmanına gidecek. angers rahat bir konumda yer alıyor, bu hafta marsilya karşısında 3-2 yenildiler fakat iyi mücadele ettiler. ben lille’in son 2 maçı rahat geçireceğini düşünürken şu an tam tersini düşünüyorum, bakalım türkler şampiyonluğu sırtlayabilecekler mi?

  psg reims karşısında gövde gösterisi yaparak 4-0 kazandı. son hafta da brest deplasmanına gidecekler. brest kötü durumda ve düşme potasının hemen üstünde bulunuyor. tepki verebilirler mi emin değilim. psg maçı alacaktır. lille’i bekleyecekler.

  monaco lyon arasında da sağlam çekişme var. ikisi de sağlam takımlarla oynayacaklar. lyon evinde nice ile, monaco deplasmanda lens ile oynayacak. iki takım da formda, rakipleri de ligde iyi sırada. sürpriz sonuçlar çıkabilir.

  3.’lük favorim lyon’du, şu an emin değilim falat bence geride olmasına rağmen lyon daha yakın 3.’lüğe.

  ilk 2 takım şampiyonlar ligine direkt katılım hakkı kazanacak. üçüncü cl’de ön eleme oynayacak, 4. uefa avrupa ligi’ne direkt katılacak ve 5. konferans ligine gidecek.

  edit: ikili averaja bakılmıyormuş, 1 dakika içinde uyaran 5 renktaşıma da teşekkür ederim.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!