resim
Koray Günter
Takım:Hellas Verona
Mevki:Stoper
Yaş:28
Boy:1.86
Uyruk:Almanya
 • 1280
  kaan ayhan‘dan çok net daha iyi stoper. gurbetçilerin %90’ı gibi muhtemelen galatasaray taraftarıdır. 2023 haziran’da sözleşmesi bitiyor. kaan’ı alamayan beşiktaş kendisine yönelmiş, tahmini bonservisinin maksimum 2-3 milyon euro civarı olduğunu düşünebiliriz.

  8+3 var. abdülkerim iyi olsa bile marcao-nelsson tandemi sonrası gözümüz kapalı 11’e yazabileceğimiz seviyede değil şu an, muhtemelen hiçbir zaman da bizi tam anlamıyla tatmin etmeyecek dolayısıyla yanına baba stoper şart. luyindama ve nelsson giderse stoper rotasyonumuz abdülkerim-metehan-emin bayram olacak. işte tam bu noktada, nelsson yerine gelecek baba stoperin yanında abdülkerim ile rotasyona girmesi için en mantıklı aday bence koray. metehan ve emin de yanlarında daha tecrübeli bir stoperin oynayacağı maçlarda kadroya girmek için çekişecekler. yeri geldiğinde üçlü savunma da oynayabilecek bir takım için üçü tecrübeli ikisi genç/gelecek vaad eden toplam 5 stoper bence ne şişkin ne yetersiz bir rotasyon, tam kıvamında. koray da italya ligi’nde özellikle üçlü savunmada başarılı olmuş bir oyuncu.

  luyindama gitmezse koray hamlesi gereksiz olur ama nelsson ve luyindama beraber giderse bana göre koray hamlesi kaan ayhan’dan birkaç kat daha mantıklı olur.

  abdülkerim’in maaşıyla kafa kafaya bir bedelden 2+1 imzala yoluna bak. vw polo gibidir; akmaz, kokmaz, aşırı şeyler vaad etmez ama kolay kolay yolda bırakmaz, üstüne her zaman da piyasası vardır.

  - - - -

  marcao: yeni peugeot 308 (sınıfının en kalifiye arabalarından biri ama piyasası pek yok)

  viktor nelsson: volvo v40 (o paraya audi, bmw alırım dersin ama bir kez volvo kullandığında farkını anlarsın)

  koray günter: 2014 vw polo 1.2 tsi highline dsg şanzman (istediğin an elden çıkartıp daha iyisine geçebilirsin)

  kaan ayhan: 2010 1.3 cdti dizel otomatik astra (ooo hem dizel hem otomatik hem alman dersin üstüne bir ton para verirsin ama şanzman sorun çıkarır, dizel olmasına rağmen 6 litrenin altına düşmez, az kaçar, şehir içi çok yakar, etiketine kanıp verdiğin paraya yanarsın. örnek: ben {dizel,otomatik,alman=hem sağ bek, hem stoper hem de ön libero oynuyormuş hikayesi} )

  jason denayer: 2013’te aldığın, 2016’da sattığın, şimdi tekrar almaya niyetlendiğin alfa romeo giulietta (iyidir hoştur ama çok yakar, eski albenisi kalmamıştır, iç donanım desen eski, parçası pahalı, piyasası kayboldu. son sahibi olman için tüm şartlar müsait)
 • 1281
  koray günter'in iyi oynadığı, başarılı performans sergilediği iddiaları doğru değildir.
  bakın, koray günter'in performansı ve istatistikleri burada. iyi oynadığı hikayesi tamamen hayal ürünü.
  https://www.whoscored.com/...ry/Koray-G%C3%BCnter

  koray günter kesinlikle galatasaray'ın kalibresinde bir oyuncu değil.
  nelsson ve marcao ikilisinden koray günter'e dönmek mi? olacak şey değil.
  vasat seviciliğin de bir haddi, hududu olmalı.

  galatasaray'a çok daha iyisi lazım.
App Store'dan indirin Google Play'den alın