• 709
  transfer ettiğimiz halde formamızı giyememiş futbolcudur.

  nedendir bilmiyorum kendisi geldiğinde oldukça nokta atışı bir transfer gibi gelmişti bana. gerek birçok pozisyonda verimli olabilmesi, gerek yeteneğinden ziyade oyun disipliniyle ön plana çıkması olumlu bir transfer havası yaratmıştı ki böyle transferler genelde tutar. gece gece ismini görünce hislendim yine, keşke formamızla izlemek nasip olsaydı.
 • 711
  forma giyebilmiş olsaydı o dönem * takıma seviye atlatabilecek futbolcuydu. merkez iki oyun kurucu selçuk-bilal önlerinde sneijder, podolski, olcan (yasin), burak(umut) oynarken; kevin hem merkez orta sahada bilal yerine geçip farklı bir oyun izletebilirdi bize, hem de olcan yerine kanada geçip daha efektif bir hücum hattımız olabilirdi.

  yani kendisinin lisans sorunu olmasaydı, içerdeki atletico madrid maçına orta sahada hakan balta ile değil kendisi ile çıkabilirdik. zorluk derecesi daha düşük maçlarda ise kendisinden kanatta faydalanabilirdik.

  olmadı, yapacak bir şey yok. dursun aydın özbek'in hem kulübe hem de hamza hocaya attığı büyük kazık olarak tarihteki yerini aldı.