• 101
    maaşlarının güncellenmesi ve yeni sözleşme için gündem yaratmak adına sıklıkla kulübe hatırlatmamız gereken ikili. kulübümüzün göz bebekleri. mertensden de oliveiradan da çok kıymetliler bizim gözümüzde ve kıymet verdiğimizi hem onlara hem taraftara göstermeliyiz oklarında kafası rahat olmalı. kulübe yabancı futbolcu geliyor bu çocukların yaptığının yarısını yapmadan 2/3 m euroları alıp gidiyorlar. bu çocuklarada dalga geçer gibi 9/10 m para veriliyor yıllık. bu adamlar bu takımın yıldızları abdülkerime verecek 17 m tl’niz varsa bu adamlara 20 m vermeniz gerekiyor. yoksa bu adamları kaybedersiniz.
  • 102
    bir üst seviyeye çıkmaları için top ayaklarında iken kafalarını daha fazla kaldırarak oynamaları gereken ve zorlama ekstra dribblingi atmaması gereken kaliteli ikili.

    antalya maçının tekrarını izlerken farkettim. bazı pozisyonlarda kendilerini fazla yoruyorlar. özgüvenlerinden dolayı ekstra işler yapma isteklerini anlıyorum ancak gerektiğinde basit oynarlarsa ikisi de çok rahat min 20 - 30 milyon euroluk transfer yapacaklardır.

    arda turan'ın yukarıda bahsettiğim konulardaki gelişimi onlara örnek olmalı.
App Store'dan indirin Google Play'den alın