• 619
  euro 2020'nin 2. maçında merih demiral'dan formayı alacağı sızdırılan oyuncu.

  yabancı kısıtlaması kapıya dayanmışken, ağırdan alınan transfer görüşmeleri sonucunda bu noktaya geldik.

  merih, çağlar, ozan var sıra gelmez belki diye umut ederken, bizim başımıza gelenin pişmiş kellenin başına gelmeyeceği gerçeği ile yüzleşiyoruz.
  kaan ayhan iyi oynarsa başka takımların araya girip oyuncuyu alması söz konusu, kötü oynarsa milli takımın turnuvadan elenmesi söz konusu.
  yine kazanamayacağımız bir savaşın içine girmiş bulunmaktayız, emeği geçenleri sevgiyle selamlıyorum.
  sassuolo, kaan ayhan, kaan ayhan'ın babası herkes avantajlı bu konumda; bir tek galatasaray bu transferin enayisi durumunda.
  bari donk'a surinam milli takımını seçtirmeseydiniz de, türk yapıp yerli kontenjanından sözleşme uzatsaydık.

  avrupa'da başarıları geçtim, yerelde başarı için 3 tane mevkiyi komple yerli olarak ayarlamamız lazım.
  durumun ciddiyeti pek kavranılamadı sanırım.

  umarım korktuğum başımıza gelmez. as stoper alparslan öztürk ile sezon da geçmez.
 • 624
  ne stoper ne sağ bek ne ön libero performansı yeterli olan oyuncu. sadece 3'lü savunmanın sağında yaptığı pozisyon hataları görmezden gelinebilir belki. zaten sassuolo'da da bu yüzden doğru düzgün forma bulamıyor. kendisine sözlükte duyulan sempatiyi anlamamakla birlikte şenol güneş tarafından a milli takımda sürekli tercih edilmesini hücumdaki duran toplarda iyi kafa vurmasına bağlıyorum.

  16 haziran 2021 türkiye galler maçında topu oyuna iyi sokması gerekçesiyle merih demiral yerine tercih edilmesi skandal bir karardı. hele ikinci yarıda ön liberoya çekilmesi ondan da büyük bir skandaldı. kim kaan ayhan'ın topu oyuna iyi soktuğunu düşünüyorsa bu zamana kadar oynadığı maçları tekrar izlesin. kendisi pas verene kadar yüzyıllar geçiyor ve verdiği paslar da ahım şahım değil. aynı zamanda ön liberoda hiç oyun kurmak için boş alana hareketlenmiyor ve oyun kurulumu işini stoperlere bırakıyor.

  özetle kaan ayhan son derece vasat, yetersiz bir futbolcu. eğer büyük bonservis verirsek sonra kafamızı çok taşa vururuz. bu görüşlerimi de tek bir maç üzerine, sinirle söylemiyorum. uzun süredir bu fikirdeydim ama kimsenin hevesini kırmak istemediğim için yazmadım.
 • 625
  milli takım kadrosundaki en kötü stoper. herif stoper bile değil. kulaktan duyma bilgilerle iyi stoper, ayağı iyi deniliyordu. sassuolo'da birkaç kez seyrettim kendisini stoperde, bağırıyordu ben stoper değilim diye. sonra da oynatmadı zaten de zerbi. biz türk insanı olarak merih ve ozan'dan daha iyi olduğunu düşünüyoruz, şenol hocam da dahil buna. çok kötü stoper çok kötü 6 numara vasat bir sağ bekten fazlası değil kaan ayhan. he derseniz türkiye liginde nasıl olur hepsini iyi şekilde oynayabilir çünkü türkiye burası futbolcu kalitesi, oyun kalitesi sınırlı. kaan'ın defolarını kullanmayı akıl edecek hoca yok burada bu sebeple türkiyede çok iyi bir stoper olabilir.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!