• 17
  --- alıntı ---

  arjantin basınına göre jorman campuzano, galatasaray ile anlaşmaya vardı. boca juniors forması giyen 25 yaşındaki kolombiyalı orta saha oyuncusu için burak elmas yönetimi, 3 milyon euro bonservis bedeli ödeyecek.

  2023 sezonu sonuna kadar kulübü ile kontratı bulunan campuzano, sarı-lacivertliler ile 62 maçta sahaya çıkarken, 2 gol atıp 1 kez de asist yaptı. boca öncesinde ise kolombiyalı oyuncu, ülkesinde atletico nacional ile 38 maçta sahadaydı. *

  --- alıntı ---
 • 18
  kolombiyalı defansif orta saha. bir defansif orta sahayı değerlendirebileceğiniz her kriterde ortalama bir notlamaya sahip olacak oyuncudur.

  defansı, markajı, top kapması, pas kabiliyeti, pozisyon alması, oyun görüşü vs her biri ortalamanın bir tık üstü diyebiliriz. fizik açısından ortalama sayılabilir. 1.77 boyunda. sıçrama konusunda pek yetkin değil bu da hava hakimiyetine yansıyor. son dönemlerde kafa toplarında en dominant dos oyuncumuz melo idi. kendisiyle kıyaslamak acımasızlık olur. işin özü rijkaard'ın türk futbolu tanımı gibi campuzano, her şeyden biraz var ama hiç bir şeyden tam yok. bu bence orta saha da oyunu iki yönlü taşıyacak ve rotasyon da vs. kullanılacak bir isim için gayet geçer akçedir.
 • 20
  2021-2022 sezonu için anlaşıldığı iddiaları olan oyuncu. şimdi üç sorum var:
  1. bu oyuncu ile mustafa cengiz döneminde mi anlaşıldı, yoksa burak elmas kendisi daha önceden prensipte anlaştı mı? (1 günde anlaşma olmaz çünkü)
  2. bu oyuncu fatih terim ve scout seçimimidir yoksa burak elmas yönetiminin kişisel tercihi midir? (seçim öncesi fatih terim ile görüşmediklerini varsayıyorum)
  3. ffp var iken scout ekibi ile avrupada 2-5 milyon aralığında 18-21 yaş aralığındaki daha çift taraflı veya belirgin özellikleri ön planda gelişime oldukça açık oyuncu isimleri dolanırken, ffp kalkınca bir anda 3 milyon eur bedelli güney amerikalı savunma ağırlıklı orta saha oyuncusu nereden çıktı.

  kısaca, "bu haber bana biraz abartı geldi", ya da avrupada oyuncu haberleri zaten gerçekleşmeyecekti ama taraftar oyalansın diye ortaya saçıldı...
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!