resim
Jorge Fernando Pinheiro de Jesus
Görev:Teknik Direktör
Takım:Fenerbahçe
Yaş:68
Uyruk:Portekiz
 • 396
  süper ligin en abartılan teknik direktörüdür.
  ciddi ciddi bir zamanlar takıma yabancı bir hoca gelmesini istiyordum ve en uygun profil olaeak jesus'u görüyordum. benfica'da finalleri kaybetse de iyi bir takım kurmuştu. 2012-13 sezonunda vitor'dan tokat yese de 2013-14 sezonunda portekiz liginde şampiyonluğa da ulaşmıştı ama adı geçen iki sezonda da uefa avrupa ligi'nde final oynamış ve ikisini de kaybetmişti. 2014-15 sezonunda da portekiz liginde şampiyon olmuştu. 2009-10 sezonu dahil olmak üzere plamda 3 portekiz şampiyonluğu var.
  ancak portekizli bir hocanın süper lig ile doku uyumu yakaladığını görmedik. ne carvalhal ne vitor şampiyonluk göremediler. bu açıdan jesus'u getirmek biraz risklidir.

  lafı fazla uzattım, portekiz liginde fazlasıyla başarılı ve gittiği her takıma dokunuşu olmuş bir hocadır ama türkiye'de nedense benfica ve sporting dönemlerine kıyasla daha mütevazı bir takım kurmuştur. 2022-23 sezonunda başarılı olması çok zordur.
 • 397
  saygı duruşu anında sakız çiğneyecek karakterde birisi. alçakça bi saldırıda şehitlerimiz olmuş, insanlar saygı duruşunda bekliyor ama bu beyefendi çenesini iki dakika tutamıyor. o kibirli suratını görmekten tiksiniyorum artık, böyle küçük gibi görünen ama aslında önemli olan detaylara ben kafayı çok takıyorum, alt tarafı 1 dakika sakız çiğnmeyeceksin bu kadar mı zor kibir abidesi ?
App Store'dan indirin Google Play'den alın