• 2105
  şu pandemi arası olmasaydı da 19-20 sezonunda şampiyonlukta yine başbaşa kalsaydik oturup agliyorlardi su aralar. ama tabi trabzon gibi başında teknik direktör olmayan, başkan diye bir magandanin yönettiği takımla karşılaşınca güle oynaya şampiyonluğa gidiyorlar.

  bir de, bak mesela önceki gün hatayspor 1.lig şampiyonu oldu, koca şehir saatlerce korna çalarak gezdi, gece saat 12'de halen marşlar söyleniyordu şehrin dört bir yanında. şimdi bunlar şampiyon olacaklar ya, kimle kutlayacaklar, olum ayıp değil mi utanmıyor musunuz lan? yüz tane ciddi taraftarı olmayan kulüp kalkmış şampiyonluk kutlaması yapacak bundan daha büyük bir rezillik olabilir mi? gerçi sırf bu rezilliği yaşamamak için reis parasıyla adam tutar getirtir birkaç bin kişi şampiyonluk kutlatir o da var.

  ben olsam utançtan yerin dibine girerim vallahi, taraftarı olmayan, iktidar tarafından kurulup iktidar tarafından halkın vergileriyle beslenen bir takım olarak şampiyon oldunuz. vaaay bee.. ne büyük iş..
 • 2106
  2019 2020 sezonunu büyük ihtimalle şampiyon tamamlayarak şu pandemi sürecinde çok faydalı bir iş yapacak takımdır. zira taraftarları olmadığından kutlama kısıtlı kişilerle yapılacak ve hastalığın yayılmasına sebebiyet verebilecek kalabalıklar olmayacaktır.
  ha bir de kafamızı rahatsız edecek konuşma yapacak insan da olmayacak. güzel güzel.