• 10
    eğer erzurum deplasmanından galip dönmesek hüseyin üneş'in yaptığı açıklamayı biz yapacaktık, iki takıma da saçma sapan düdükler çalan falcao'yu haksız atan, bizim golden önce babel'in bana göre yaptığı faulü görmeyen, dibindeki penaltıyı çalamayan niyetini daha ilk 15 dakikada belli eden değişik bir yönetim sergiledi. son dakikalarda ibrahim'in ceza sahası içerisinde düştüğü pozisyonda penaltı çalarak maçı dengede bile bitirebilirdi, öyle saçma bir yönetim sergiledi. hal böyleyken daha önce arda kardeşler ve suat aslanboğa'dan dili yanmış olan erzurumspor kulübünün bunu dile getirmesi gayet doğal dün konuştuğu trt spor yayınında takımının maçta iyi oynamadığını bunu kabul ettiklerini fakat skordan kaynaklı oyunun içinde olduklarını da dile getirmiştir. arda kardeşler ve suat aslanboğa ile ilgili maçtan önce açıklama yapmamayı tercih ettiklerini bunun etik olmadığını, maçın önüne geçebileceğini düşündüklerini belirtmiş ve hakem maçı bizden aldı galatasaray'a verdi tarzı, galatasaray'ı itham altına alacak sözler sarf etmemiştir. tamamen daha sonraki maçlarda hakem hatalarından yanmamak için yapılmış bir açıklama, aynısını geçtiğimiz hafta alper potuk falcao'ya benzer bir kırmızı kart yemiş ve maçı kaybetmişlerdi bunun üzerine ankaragücü başkanı fatih mert buna benzer açıklamalarda bulunmuştu.
  • 11
    fb başkanıyla ilişkileri herkesin malumu olan acun ılıcalının kanalında erzurumun batmaması için bağış gecesi düzenlemiştir. çok alim olmaya gerek yok neden zıpladığını anlamak için, rize başkanı hasan kartalın izdüşümüdür.
    ekleme: 24 ekim 2020 tarihinde yaptığı açıklamada, tanıdığım gsliler 24 ekim 2020 erzurum gs maçı galibiyetten utanıyor demiştir. bunu içine yediren savunmaya devam edebilir.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!