• 2
  merkezdir.
  - adım soyadım olmadı belki ama kızım ve eşimin isimlerinin baş harfleri gs.
  - kupa bardaklarımın çoğu galatasaray. derste kupa bardağı hep masamın üzerinde. subliminal galatasaraylılık yani. hatta geçende bir öğrencime hediye ettim bardağı. galatasaray ile ilgili ilk eşyam deyip çok sevinince boğazım düğümlendi.
  - arabam kırmızı. koltukları da sarı yaptık mı tamamdır.
  - fenerli bacanağa misafirliğe geldim bu akşam. bein connect’ten maçı izledik beraber. mutfakta yiyecektik ama maç var diye tv odasına aldırdık yemeği. çünkü galatasaray’ın maçı var.
  - galatasaray’ın kuruluş ilkelerinde olduğu gibi hedefim avrupa.
  - üniversite sınavının olduğu sabah evden çıkmadan önce birkaç kez çıldırın çıldırın dinleyip öyle sınava girdim ve kazandım.
  - yeğenlerime ve biradere sarı kırmızı bileklik aldım pazartesi hediye edecem.
  - uyurken galatasaray tişörtleriyle uyuyorum.
  daha neler gar var neler.
 • 3
  istisnasız her arkadaş ortamında konuyu galatasaray'a getirince illallah ettirmiş bir birey olarak son derece huzurluyum. her galatasaray dememde "ee yeter be" deyişlerinde inanılmaz keyif alıyorum.

  bugün sivas soğuğunda galatasaray forması ile gezebilecek kadar da çılgınım.* misal yarın da bir başka galatasaray forması ile dışarı çıkacağım.

  bu hayattaki en büyük umudum galatasaray ve bu yüzden her anımda o olsun istiyorum. iş yerinde ise "şereftir seni sevmek" açıp gezeceğim akşama kadar.

  küçük bir yiğenim var ona da yarın bir forma almayı düşünüyorum. özellikle metin oktay'lı alacağım ki çekirdekten yetişsin.
App Store'dan indirin Google Play'den alın