• 182
  tam atletico madrid'e yakışacak topçu.

  bu sene hücum yollarında baya sorun yaşadı atletico madrid. suarez'in yaşı itibariyle artık yetersiz olduğu için tam anlamıyla katkı veremediği ortada. dembele de beklentilerin baya baya altında kaldı. correa ve felix'i forvet arkası olarak düşünürsek bu bölgede büyük sıkıntı yaşıyorlar.

  atletico almayı başarırsa seneye de ligin en büyük favorisi olacaklar bu kesin.
 • 183
  bu sezon* ingiltere premier lig'de 33 maçta 22 gol atmış gol krallığından birinci sırada bulunuyor.

  bu kadar değil bir de gitmiş 13 asist yapmış, asist krallığında da birinci sırada bulunuyor.

  vallahi deli bu adam, kim alırsa çok büyük avantaj sağlayacak.

  tottenham'dan ayrılmak istediğini duyurmuş, bakalım city mi yoksa chelsea mi ? real madrid ya da barcelona'nın ilgilendiğini sanmıyorum. psg'de de icardi var. ingiltere dışına çıkar mı onu tahmin etmek biraz zor.
 • 184
  en iyi ingiliz oyuncu. ayrılmak için cok yanlış zamanı seçmiş gibi görünüyor. bu ekonomik şartlarda, man city dışında bir takımın almaya gücü yetmeyecektir. bence kariyer hedefi ingiltere lig tarihinin en golcü oyuncusu olmak. bu yüzden ingiltere'den ayrılacağını düşünmüyorum. tottenham sonrası ezeli rekabetlerden dolayı manu dahil tepki çekecek bir transfer yapması da zor. city kane gelse de gelmese de büyük sürpriz olmadıkça 10 sezonun 9unu kazanacaktır ancak kane gelirse bu dominasyonu avrupa kupalarına da taşıyacaklardır. kişisel isteğim manu, lpool ya da real formasıyla izlemek. manu'ya veya celsi'ye giderse şampiyonluk hala imkansız gözükse de rekabeti bir tık artırır. city-kane birlikteliği iki taraf içinde kusursuz bir birliktelik olacak gibi gözükse de ingiltere'de var olduğu sanılan ama aslında olmayan city lehine rekabeti de iyice bitirecektir.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!