• 81
  beinsport'da aldığı görev nedeniyle 3 kuruşluk beyin ve karakterini iyice kaybeden holiganlarca iftiralara maruz kalan isim.

  normalde rakiplere hakaretvari şeyler yazmamaya dikkat ederim ancak hande hanım üzerinden söylenen aptalca laflara başka şekilde cevap vermek mümkün değil. büyük şikecileri ayrı küçük şikecileri ayrı saldırıyor. neymiş beinsports'da aldığı görev ile maçların kaderine bile etki ediyormuş. var üzerinden hakemlerin izlediği görüntülere bile müdahil olup penaltı ve ofsayt kararlarına bile karışıyormuş... insanda biraz akıl olur arkadaş. bu kadar mı salak insanlarsınız? bu kadar mı umutsuz ve zavallısınız. bunları söyleyenlerin bir çoğu aptal olduğu için saçmalıklara inansa da maalesef en kötüsü bu değil. hande sümertaş'ı, o küçük beyinleri nedeniyle haksızlığa uğratanların hepsi utanma denen en temel insani duygudan yoksun kişiler. işte kötü olan da bu. bu insanlar kötü insanlar. kendi karakterlerine uygun olarak tuttukları takımların en etkili isimleri federasyonda, mhk'de, pfdk'da görev alıyor ve hatta başkanlık yapıyor iken yayıncı kuruluşun bir çalışanın lige yön verdiğini düşünecek kadar utanmaz, arlanmaz ve kötüler. medya deseniz neredeyse tamamıyla bunların elinde, istedikleri gibi gündem kurup değiştirebiliyorlar. ligdeki bazı kulüplerin başkanları bile bu iftiracı kitlenin takımlarının kongre üyesi ya da holiganı olacak kadar sempatizanı. tüm bunlara rağmen hâlâ mağdur edebiyatı yapacak kadar zavallılar.

  bu olayların alt psikolojisinde yer alan yegâne şey ise: korku. galatasaray korkusu başka bir şey bunu bilirdik de bu kadarı artık akıl yoksunluğu. istiyorlar ki galatasaraylı birisi hiç görev almasın hatta mümkünse kulüp kapansın. it soyları sizi... şikeci ve tinerci futbol katilleri.

  edit: yazım hatası.
 • 82
  2 önceki tff başkanı aydınlar "tarihte fenerbahçe'yi düşüren başkan olamazdım" deyip istifa eder -demek istediğim bu kadar net fenerlidir, birşey olmaz, oyna devam,
  sonra yerine o dönem şike davası devam eden, halk arasında "bu duruşa bir vuruş kaç kuruş" denen efendi beşiktaş'ın başkanı tüpçü geçer, bu beyler kupalarını iade eder, birşey olmaz, oyna devam,
  bunlar yetmez onun yerine fener'in azılı ikinci başkanı geçer, hani namusumuz dedikleri cas davası'nı seve seve geri çeken özdemir, bildin, bütün tahkimi, pfdk'si, mhk'sı....belki çaycısı....vs hep ellerindedir, yine bişey olmaz, oyna devam,
  ama bir kadıncağız, o da sırf zamanında terim'in ekibinde yer aldığı için, yayıncı kuruluşta maç yayınları ile uzaktan yakından ilgisi olmayan bir pozisyonda olmasına rağmen 3-5 gündür sosyal alemde lince uğruyor.
  -bu arada tüm bu görev değişikliklerinde galatasaray mütemadiyen yine kafalarına vura vura kupa koleksiyonuna devam ediyor, bu da işin ilginç tarafı...
 • 84
  https://twitter.com/...150693981130754?s=20

  --- alıntı ---

  hande sümertaş medya hakları direktörü. görevi beinsport’ta yayınlanacak içeriklerin alımları, şampiyonlar ligi, uefa ve diğer ülke liglerinin yayın lisanslarının alımları. yani ekranda yayınlanan herhangi bir şeye müdahele edemez. cehaletiniz dilerim böylece son bulur.

  --- alıntı ---

  yani tabi, mevzubahis kitlenin, sadece "beinsport'ta yayınlanacak içerik" kısmına kitlenerek, doğru sandıkları algıları üzerinden tatmin yaşayıp, ağza değil zihne bile alınamayacak küfür/tehdit/hakaretleriyle - bu hakaretlerin cinsiyetçi olduğunun altını çizmeye sanırım pek gerek yok (bkz: hakan hanoğlu/#3024227) - hedefe koyduğu, ismi üstünden sosyal medya terörizmi ve galatasaray nefreti kusulan profesyonel çalışan. bu kitle, yalanı havada kapacak kadar çevik, doğruya, ufak ve basit bir hamleyle bile ulaşmaktan imtina edecek kadar üşengeçtir. aslında bir nevi "doyumsuz asalaklar ordusu" da denilebilir. ve bu, onlar adına ne yazıktır ki, karakter ceketi gibi üstlerine yapışmış bir durum halini aldı artık. geçmiş olsun.

  kendilerine, "mhk, pfdk..." denildiğinde ise dut yemiş bülbüle dönerler. veya aksine pişkinliğin dibine vurmaları da çokca rastlanılan durumdur.

  sosyal medyada, alan daraltması uygulanarak fikir ortaya koyma özgürlüğünün önüne geçilmesi sanırım çoğu aklıselim kişinin istemeyeceği bir şey. fakat, bazı durumlara karşı koyulan ciddi, caydırıcı, hukuki yaptırımlar mutlak suretle uygulanmalı; bu olayın önemli detayında da varolan, hedef gösterici bel altı hakaret ve temennilerin paylaşıldığı içeriklerdeki sebeplerden ötürü.
 • 86
  https://twitter.com/...297876688302080?s=19

  --- alıntı ---

  kerem aktürkoğlu

  defansa yardımı
  adam eksiltme
  süratle top taşıma
  pası verip hareketlenme
  tek vuruşta golü yapma

  güntekin onay, metin tekin ve tugay kerimoğlu, galatasaray'ın genç oyuncusu kerem aktürkoğlu'nun golünü değerlendirdi.

  --- alıntı ---

  hande sümertaş yine iş başında ahmet ercanlar abimin dediği gibi sezona damgasını vuracak bir paylaşım daha. fenerbahçemizin hakkını yedirmeyiz!