• 725
  kiralık + zorunlu satın alma şeklinde bir sözleşmeyle alınabilecek oyuncudur. şu an mohamed'in 1 yıl daha kiralık sözleşmesi var ve opsiyonu kullanmak için 1 yılımız var yani hemen almak zorunda değiliz. onyekuru biran önce opsiyonu kullanılıp alınmalı ( 4m euro ), halil için de 1m euro kiralama + 3m ( max 4m ) zorunlu satın alma şeklide bir teklife brentford'ın olumlu bakacağını düşünüyorum. maalesef bu yaşlarda potansiyeli olan adamları 1-2 milyona getirmek pek mümkün değil. bu yaz transfere para harcamamız gerekiyor.
 • 727
  satın alma opsiyonu olmadan oyuncu kiralamamamız gerektiğini tekrar tekrar yüzümüze tokat gibi çarpan futbolcu. ilk transferi açıklandığında da çok fazla eleştiri olmuştu ancak ihtayacımız olduğu için bir şekilde göz yumabilmiştik. şimdi gerçeklerle yüzleşince işin boyutu daha net ortaya çıktı. yarım sezon kiralanan ve performansı tamamen soru işareti olan bir futbolcuyu satın alma opsiyonu olmadan kiralamak adını bile telaffuz edemeyeceğiö ikinci lig takımının pilot takımlığını yapmaktan başka hiçbir şey değil. almayın kardeşim almayın, dünyada başka futbolcu mu yok? isterse gelsin 15 gol atsın ama yine de opsiyon olmadan almayın. bu kulüp nasıl idare ediliyor arkadaş? ne olacak şimdi bu halil'in durumu?
 • 728
  hakkında daha önce şöyle yazmıştım:

  (bkz: #3145171)

  yukarıda referans gösterilen entry'de kendisine verilen şansı iyi kullanmış ve hatta çok da büyük bir potansiyel olduğunu bize göstermiştir. bonservis bedeli verilecekse kendisi gibi oyunculara verilmeli. olasılığı nedir bilmiyorum ama bu yaz için en çok istediğim transferlerden birisi halil dervişoğlu.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!